Yeni üyelerimizin berat merasimi gerçekleştirildi

semaver

Global Mod
Global Mod
Galatasaray Spor Kulübü Yeni Üye Berat Merasimi, Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret salonunda yapıldı.

Toplantıya Galatasaray Spor Kulübü Lideri Dursun Aydın Özbek, İdare Şurası Üyeleri, Galatasaray Spor Kulübü Divan Konseyi Lideri Aykutalp Derkan ve üyelerimiz katıldı.

“TEK GAYEMİZ GALATASARAY’I MUVAFFAKİYETE TAŞIMAK”

Başkan Dursun Aydın Özbek, Galatasaraylı olmanın mana ve ehemmiyetini şu cümlelerle anlattı:

“Değerli Galatasaraylılar, saygıdeğer hanımefendiler, beyefendiler hepinize hürmetlerimi ve selamlarımı gönderiyorum. Bugün kulübümüze yeni katılan üyelerin beratlarını vermek üzere düzenlediğimiz berat takdim toplantısına hepiniz beğenilen geldiniz. Yeni üyelerimizin yüzünde büyük bir sevinç, gurur ve heyecan var. Olması gereken de bu. bu biçimde büyük bir spor kulübüne üye olmanın gururunu daima bir arada yaşıyoruz ve yaşayacağız. Yeni üyelerimize beğenilen geldiniz diyorum. Bize bu biçimde hoş kulübü kuran, Ali Sami Yen Bey’den başlayarak hizmet vermiş herkese minnet ve şükranlarımı gönderiyorum. Galatasaray Spor Kulübü vatanını, hürriyetini seven insanların topluluğudur.”

Başkan Dursun Aydın Özbek, konuşmasının akabinde yeni üyelere Galatasaray Spor Kulübü üyeliği beratlarını takdim etti.