Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel’in evlendi! Ünlü çift düğünü tarihi kalede yaptı

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Kiraz mevsimi dizisinde başrol olarak yer alan ünlü ikiliden hayranlarını sevindiren haber geldi. Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel çifti Almanya’da nikah masasına oturmuştu. Artık ise ünlü çift “Romeo ve Juliet” üzere efsane aşklara tanıklık eden İtalya Verona’da tarihi bir kalede masalsı bir düğünle kutlama yapıyor.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT’nin ‘Kıbrıs Zafere Gerçek’ dizisinde rol alan ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel çifti Haziran ayında nikah masasına oturdu. 7 yıllık münasebetlerini nikah masasına taşıdı. Çift, Almanya’da hayatlarını birleştirdi. Ünlü çift, Almanya’nın Karlsruhe kentinde mutluluğa ‘evet’ denişti. Artık ise ünlü çift İtalya’da tarihi kalede düğün yaptı.

Yaklaşık 100 kişinin katılacağı düğün için “Romeo ve Juliet” üzere efsane aşklara tanıklık etmiş Verona’yı seçen oyuncu çift, dün merasimin yapıldığı tarihi kaleden de paylaşımlar yaptı.

SERVET HARCADILAR!

Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu, tarihi kaleyi kiralamak için 5 bin Euro yani yaklaşık 90 bin TL verdi. Yemekli tertip için de kişi başı 75 Euro ödeyecek olan çiftin cebinden 100 kişilik merasim için de yaklaşık 140 bin TL çıkacak. İtalya’daki düğün merasimi bu biçimdece ikiliye ulaşım ve konaklama da dahil edildiğinde yaklaşık 400 bin TL’ye mal olacak.

ALMANYA’DA NİKAH MASASINA OTURDULAR!

özge gürel ve serkan çayoğlu evlendi

Serkan Çayoğlu’nun ailesinin yaşadığı Karlsruhe kasabasında gerçekleşen nikah merasimine çiftin ailesi ve yakın arkadaşları katıldı. Çift nikah ikramları için ise Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na bağış yaptı. Gürel ve Çayoğlu bu keyifli gününü takipçileriyle paylaştı. İkili, nikah karelerini Instagram hesabından yayınladı.

özge gürel ve serkan çayoğlu evlendi

ÜNLÜ OYUNCUDAN DÜĞÜN AÇIKLAMASI!

Almanya’da gerçekleşen nikah ile taçlandırarak dünya meskenine giren Serkan Çayoğlu, evvelki gün Etiler’de objektiflere takıldı. Çayoğlu, “Daha sade bir merasim düşünüyorduk fakat aileler de devreye girince düğün tadında oldu. Ancak asıl düğünümüz İtalya’da gerçekleşecek. İtalya’nın ikimizde de yeri farklı.” dedi.

“ADETA BÜYÜLENDİM”

“Özge Hanım’ı gelinlikle birinci gördüğünüzde neler hissettiniz?” sorusu üzerine aşk dolu bir karşılık veren oyuncu, “İnsan sevdiğini o denli görür görmez büyüleniyor. yıllardır hayal ediyorsun.” tabirlerini kullandı.

“BALAYINI ERTELEDİK”

Çayoğlu ayrıyeten, “Sürekli bir telaş içerisindeyiz, bir yandan da ikimiz de senaryolar okuyoruz. Oturup o hoş anı tam manasıyla dahi konuşamadık. Artık önümüzde düğünümüz ve işlerimiz var. İşlerden dolayı balayını da ertelemek durumunda kaldık.” dedi.

KIZ İSTEME MERASİMİ GERÇEKLEŞTİ!

Çift evvelki gün evlilik yolundaki birinci adımı atarak kız istemeyi gerçekleştirdiler.

KAHVENİN SIRRINI ÖZGE GÜREL AÇIKLADI!

Gürel, “Tuzlu değil o, wasabili” dediği sırada Çayoğlu, “İçerisinde ne vardı hala çözemedim ben. Acı, baharat değişik bir kahveydi” diyerek nişanlısına takıldı. Gürel ise, “Sevgilimin damak tadı bu biçimde şeylere alışık, o sever bu biçimde değişik tatlar denemeyi” halinde yanıt verdi. Baharat sevdiğini söyleyen Çayoğlu, “bu biçimde bir şey de beklemiyordum” dedi.

DUYGUSAL MESAJ

Özge Gürel vefat eden babasıyla ilgili duygusal paylaşımda bulundu. Nişan daha sonrası yaptığı bu paylaşımla herkesi duygulandırdı. Gürel nişanından kareleri paylaştığı gönderiye “Ben bu yıl babalar gününde meskene koşup babama sarılamadım lakin bu şahane beşerlerle, sevgilim ve benim yeni maceramızı kutladık ve babama ikram ettik. Bu konut, bu bank benim çocukluğum… Babacığımın en sevdiği yer, ona haberi tam burada verdik. Daha bir yıl bile olmadı… Nasıl emindim daima burada olacağından gözündeki ışıkla. Hala epey sıkıntı yokluğun hakkında konuşmak… Çıkamıyor ağzımdan sözler, güya o denli bir gün hiç yaşanmadı lakin konuşursam gerçeğe dönüşecek. Hiç geçmeyecek bir acı bu. Acı o denli duruyor sen etrafında bir hayat kuruyorsun, büyüyorsun. Sen bunu biliyordun babacım o kadar epey kayıp yaşadın o kadar yoruldun ki, buna karşın seni kırdıklarında bile devam ettin insanlara inanmaya. Sana benzeyen bu huyumdan şikayet ederdim ortada. Lakin düzgün ki devam etmişim, etmişiz babacım. hayatımdaki tüm hoşlukları, mükemmel insanları, aşkımı sana benzememe borçluyum, seninle büyümeme borçluyum. Uygun ki babamsın. Senden bana, bize tertemiz bir vicdan ve epey hasret kaldı. Seni fazlaca seviyorum. Biliyorum ki bir hayat daha var sarılacağımız” yorumunu ekledi.

Çayoğlu, kız isteme anlarını toplumsal medyadan paylaştı. Kahveyi içerken terleyen oyuncunun o halleri hayranlarını güldürdü. “Çok hoş oldunuz be” stilinde yorumlar yapıldı.

DÜĞÜN TARİHİ VE YERİDE MUHAKKAK OLDU!

Çift ondan sonrasında 13 Ağustos’ta Romeo ve Juliet’in kenti olarak bilinen Verona’da düğün yapacak. Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel, romantik bir kaleyi seçti.

Düğün salonu bakan ünlü çiftin beraberinde yeni meskenleri için kesenin ağzını açtığı ve hoş konut arayışında olduğu öğrenilmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Teşkilat dizisinden makûs haber! Çağlar Ertuğrul’dan duygusal veda…