Rapçi Eypio’nın “adamların bacak kılı almasın” açıklaması toplumsal medyayı ikiye böldü

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Katıldığı bir programda konuşan rapçi Eypio, epilasyon ve bacak kılları hakkında, adamların yapmasının olağan olmadığını tez etti.

YouTube üzerinden yapılan bir programa katılan 39 yaşındaki rapçi Eypio, çıkardığı kesimlerle daima genç kısmın dikkatini ve beğenisi toplamayı başaran isimler içinde yer alıyor. Programda “Normaldir” yahut “normal değildir” yanıtının verilmesi gereken sorulara samimi cevaplarıyla gündem olurken, izleyicileri ikiye böldü.

eypio

“NORMAL DEĞİL”

Programın birinci kısmında sorular sorular içinde bacak kılları ile ilgili olan kısım tüm izleyenlerin dikkatini çekerken, YouTube üzerinde yorumlarda polemik oluşturdu. Ünlü rapçiye “adamların bacaklarını tıraş etmesi olağan midir?” sorusu soruldu. Eypio ise düşünmeden verdiği “Normal değildir” karşılığı gündeme oturdu.

eypio

“BANA DA OLAĞAN GELMİYOR”

Eypio “O yapan için değişir lakin ben yapmam herbiçimde” diye devam eden konuşmasına sunucunun da “Bana da olağan gelmiyor” açıklaması taraflara ayırdı. Akabinde sokak röportajını yayınlayan programda halkın yarısının elbette gördüğünü yarısının elbette görmediğini belirtti.