Özcan Deniz’in annesi Kadriye Deniz bu sefer üzücü patladı!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
İranlı modacı Samar Dadgar’la yakın vakitte nikah masasına oturmaya hazırlanan ünlü müzikçi Özcan Deniz’in annesi Kadriye Deniz oğluyla ilgili şaşırtan açıklamalarda bulundu. Daha evvel bu birliktelik için “Rızam yoktur” açıklamasında bulunan Kadriye Deniz “Belki bu konuşmam kız arkadaşının gücüne gidebilir lakin ben istemiyorum.” tabirlerini kullandı.

Feyza Aktan ile yaşadığı olaylı boşanma süreciyle uzun mühlet gündemden düşmeyen müzikçi Özcan Deniz, eski eşine şiddet uyguladığı savıyla yargılandığı davadan beraat etmişti. Son olarak oğlu Kuzey’in annesi Aktan’ı affettiğini söyleyen Deniz, yakın vakitte kendisinden 23 yaş küçük olan İranlı Modacı Samar Dadgar ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Özcan Deniz

Özcan Deniz’in annesi Kadriye Deniz, geçtiğimiz gün kızı Yurda Deniz‘in hoşluk merkezinin açılışında oğlu Özcan Deniz hakkında konuştu. “Kimse gözyaşı dökmesin fakat bunların hepsini kaldırmak güç, hele hele Özcan’ın ömrünü taşımak kolay değil. Herkes istediği yerde olsun, birbirlerini üzmesinler” diyen Kadriye Deniz müstakbel gelini Samar Dadgar’ı istemediğine yönelik tabirler kullandı.

Özcan Deniz ve Samar Dadgar

“BEN ÖZCAN’IN EVLENMESİNİ İSTEMİYORUM”

Oğlunun bir daha mutsuz olmasından korkan anne Deniz “Özcan şayet memnunsa sonuna kadar istiyorum münasebetlerini. Onun memnunluğu benim için hayli değerli, bir yastığa baş koysunlar. Lakin ben Özcan’ın evlenmesini istemiyorum. Tahminen bu konuşmam kız arkadaşının gücüne gidebilir ancak ben istemiyorum.” biçiminde konuştu.