Liderimiz Dursun Özbek Kemerburgaz yerinde incelemelerde bulundu

semaver

New member
Başkanımız Dursun Özbek, Kemerburgaz yerinde basın mensuplarıyla bir arada incelemelerde bulundu.


Başkanımız Dursun Özbek’e İkinci Liderimiz Metin Öztürk, Lider Yardımcımız Niyazi Yelkencioğlu, İdare Şurası Genel Sekreterimiz Eray Yazgan, İdare Konseyi Sözcümüz İstek Morova, İdare Heyeti Üyelerimiz Bora Bahçetepe, Mehmet Cibara, İsmail Sarıkaya ile Dikran Gülmezgil, Divan Heyeti Lideri Aykutalp Derkan ve 1905 GSYİAD Lideri İbrahim Hatipoğlu da eşlik etti.

Geçtiğimiz hafta 30 yıllığına Kemerburgaz toprağının Ulusal Emlak’ta bulunan parsellerinin üst kullanmasının tesis edilmesi hakkının tapusunu alan Liderimiz Dursun Özbek, yerdeki incelemelerinin akabinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Başkanımızın açıklamaları şöyle:

GENEL KURUL’DA YETKİYİ ALDIKTAN daha sonra İNŞAATA BAŞLAYACAĞIZ

“İnşaatımıza başlayacağız Pazar günü Genel Kurul’da yetkiyi aldıktan daha sonra. Şu ana kadar yapılan bütün harcamalar sponsorlarımız vasıtasıyla yapılıyor. ötürüsıyla kulübe rastgele bir yükü yok. Pazar günü yapacağımız Genel Konsey Toplantısı’nda projeyi, finansmanını nasıl yapacağımızı, ne kadara mal olacağını da üyelerimize geniş bir biçimde anlatacağız. Bütün Genel Heyet üyelerini de buraya getirerek tesisimizin gelişmelerini, ne düzeye geldiğini de göstereceğiz. İdare Konseyi arkadaşlarım her vakit benim yanımda ve destekçim oldu. Onlarla birlikte aslına bakarsan bu projeyi yürütüyoruz. Bunlar ufak projeler değil, büyük projeler, el birliğiyle Nef İnşaat, sevgili kardeşim Fatih Demircan, 1905 GSYİAD Lideri İbrahim Hatipoğlu ve dernek üyelerinin birlikteliğiyle oluyor. Bir ortaya geldiğimiz vakit hangi iş olursa olsun çarçabuk altından kalkacağımızın göstergesi bu. Bu keyifli günümüzde de bizi yalnız bırakmayan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”
 
Üst