Liderimiz Dursun Aydın Özbek’in, Sn. Ali Koç’un Davetine Karşılığı

semaver

Global Mod
Global Mod
Fenerbahçe Spor Kulübü Lideri Sn. Ali Koç’a,


Tarafıma yaptığınız davet metnini üzülerek okudum. Bu metinle, lideri olduğunuz Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Türk futbolunda “Herkes için adalet” arayışımıza katkı sağlamak yerine, futbolu sahanın dışına çıkarma maksadına yönelik bir uğraş içerisinde olduğu net bir biçimde görülüyor. Bu tip beyhude gayretlerin sebeplerini çok yeterli anlıyorum. Alanda yaşanan başarısızlıkları saha haricinde, bir umutla telafi etmeye çalışan bu tip yaklaşımların Türk futboluna hiç bir yararı olmayacağını sizler de bizim üzere biliyorsunuz.

Biz, futbolun alanda oynandığını ve adaletin herkes için değerli olduğunu tüm paydaşlara hatırlatmaya devam edeceğiz. Kendileri için ayrıcalık isteyip sistemi buna nazaran dizayn etmeye çalışanların karşısında da her vakit duracağız.

Zaman vakit hepimiz yaşanan gerginliklerden etkilensek de Türk futbolunun ve kulüplerimizin vizyonunu geliştirmek, kıymetini artırmak için ortak bir gayret ve sağduyuyla hareket etmek, hepimizin sorumluluğu olmalı. Biz tüm bu aksi uğraşlara inat, rekabetimizi saha ortasında sürdüreceğiz.

Dursun Aydın Özbek
Galatasaray Spor Kulübü Başkanı
 
Üst