Kulübümüzden Beşiktaş maçı öncesi dostluk yemeği

semaver

Global Mod
Global Mod
Galatasaray Spor Kulübü Lideri Dursun Aydın Özbek ve İdaresi, Spor Toto Harika Lig’in 13. haftasında oynayacağımız Beşiktaş maçı öncesinde Beşiktaş JK Lideri Ahmet Parıltı Çebi ve Beşiktaş İdare Heyeti üyelerini, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda ağırladı.

Dostluk yemeğinin akabinde iki grubun liderleri Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Başkan Dursun Aydın Özbek, “Beşiktaş rekabet ortasındaki dostumuz bizim. Sayın Lider da benim epey yakın dostum. Kendisine güzel geldin diyorum. İnşallah hoş bir maç olacak. Gelenlerin keyif alacağı, sakatlığın olmadığı ve hoş bir hakem idaresinin olacağı bir maç diliyorum. Gelen taraftar futbola doysun, tatmin olsun diye dilekte bulunuyorum.” sözlerini kullandı.

Beşiktaş JK Lideri Ahmet Işık Çebi ise şunları söylemiş oldu:

“Dursun Beyefendi benim ağabeyimdir. Çok âlâ bir aile dostumdur, benim için değerlidir. Yeri epey özeldir. Meskeninde konuk oluyoruz. İnşallah kendi meskeninde de olacağız yakında. Hoş bir maç olsun. Sakatlık olmasın, hakem yanılgılarının olmadığı bir maçın olmasını diliyoruz. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı’nın bize kelamı var. Kasım ayını bekleyin bütün problemleri çözeceğim hakemlerle ilgili demişti. İnşallah biter bu problemler. Düzgün oynayanın, hak edenin kazandığı bir maç olur.”