Kıvanç Tatlıtuğ’dan babalık itirafı!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Geçtiğimiz günlerde oğlu Kurt Efe’yi kucağına alan genç baba KIvanç Tatlıtuğ, oğluna kavuşunca bütün tasalarının gittiğini belirtti. Babalık heyecanının değişik bir his olduğunun altını çizen Tatlıtuğ, babalıkla ilgili açıklamalarına devam etti.

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ eşi modacı Başak Dizer Tatlıtuğ ile geçtiğimiz günlerde oğulları Kurt Efe’ye kavuşmuşlardı. Tatlıtuğ, “Yakamoz S-245” dizisindeki başarılı oyunculuk performansı ile gündeme gelirken, en uygun oyuncular takımına seçilmenin memnunluğunu da yaşıyor. Toplumsal medyada ve verdiği röportajlarda eşi Başak Dizer Tatlıtuğ’a duyduğu sevgiyi daima lisana getiren oyuncu, dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

kıvanç tatlıtuğ

“ENDİŞELERİM DEFOLUP GİTTİ”

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, baba olunca tasalarından kurtulduğunu belirtti. Oyuncu, “Baba olmanın beni daha korkulu bir beşere dönüştüreceğini düşündüm ancak muştuyu aldığımdan bu yana tüm telaşlarım defolup gitti” sözünü kullandı.

başak dizer tatlıtuğ ve eşi kıvanç tatlıtuğ

“EN BÜYÜK KONFOR BAŞAK”

Mantıklı kararlar vermekte zorlandığını söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ, “Bu röportajı 10 sene evvel yapıyor olsaydık bu soruların hiç birine karşılık vermezdim. Ben hayatımda almış olduğum kararlarda fazlaca gerçek bir adam olamadım. Mantığımla karar vermekte zorlandım daima. Hissiyle yönlenen, karar veren bir beşerim. ömrümdeki en büyük konfor Başak” formunda deklare etti.