Kiel: Rehin alma sona erdi, özel kuvvetler 29 yaşındaki kişiyi serbest bıraktı

Leila

Global Mod
Global Mod
Fail, bağlı kurbanın fotoğrafını Instagram’da yayınladı

Özel kuvvetler 29 yaşındaki kadını serbest bıraktı: Kiel’de kadına yönelik dramatik arama sona erdiÖzel bir polis birimi Kiel’in Holtenau semtindeki bir binada arama yapıyor.

© Kaynak: Marcus Brandt/dpa


Makaleyi dinle • 2 dakika


Pazar gününden beri kayıp olan 29 yaşındaki Kiel’deki arama çalışmaları sona erdi: özel kuvvetler kadını eski bir hangar binasından kurtardı. 27 yaşındaki bir kişinin onu orada tuttuğu söyleniyor; görünüşe göre o, bağlı kadının bir fotoğrafını da Instagram’da yayınladı.
Kiel. Özel polis güçleri Salı akşamı Kiel’de iradesi dışında tutulan bir kadını serbest bıraktı. Polis, akşam saatlerinde yaptığı açıklamada, 29 yaşındaki şahsın tıbbi muayeneler için hastaneye kaldırıldığını duyurdu. Özel kuvvetler bir şüpheliyi gözaltına aldı. 27 yaşındaki adamın kadını eski bir hangar binasında tuttuğu söyleniyor.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun


Polis memurları sabahtan bu yana akrabalarından kayıp olan Rendsburglu kadını, Holtenau bölgesindeki eski 5. Deniz Havacılık Filosu’nun 2013’ten bu yana terk edilmiş olan arazisinde arıyordu. Köpekler de kullanıldı. .

Sitede 100’den fazla bina var. Ancak bir polis sözcüsü, hepsinin aranmasına gerek olmadığını söyledi. Bazı binalarda yerleşim olduğu için arama zor oldu. Öğleden sonra acil servisler kadını bulmak için neredeyse on nesneyi aradı ancak başarılı olamadı.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun

Şüpheli rehinenin fotoğrafını Instagram’da paylaştı


Yetkililer daha sonra adam için halka açık bir arama başlattı. Öğleden sonra bir polis sözcüsü, “Kendi isteği dışında tutulduğunu varsayıyoruz” dedi. “Kieler Nachrichten” gazetesinin haberine göre, 29 yaşındaki kişinin akrabaları Pazar günü polisi aradı. Kısa bir süre sonra acil servisler 29 yaşındaki adamın dairesini aradı. Komşularla röportaj yapıldı ve görgü tanıkları çağrıldı.

Polis raporlarına göre Salı akşamı şüpheliyi olay yerinde görmeyi ve gözlemlemeyi başardılar. Özel kuvvetler sonunda onu tutukladı. Polis başlangıçta daha fazla bilgi vermedi. “Kieler Nachrichten”den alınan bilgiye göre adamın uzun süredir kadını takip ettiği söyleniyor.

Gazeteden alınan bilgiye göre, Pazar öğleden sonra 24 saat boyunca Instagram hikayesinde fail olduğu iddia edilen kişi ile tutuklunun fotoğrafı yayınlandı. Fotoğrafta, bir radyatörün önünde bağlanmış, ağzı koli bandı adı verilen bir bantla bantlanmış bir kadın görülüyordu.

Haberler
 
Üst