Kenan İmirzalıoğlu Kıvanç Tatlıtuğ’a babalık tavsiyesi verdi! Herkes şaştı kaldı

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Kim milyoner olmak ister müsabakasının güzel sunucusu Kenan İmirzalıoğlu baba olmaya hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ’a özel tavsiyelerde bulundu.

Oyuncu Sinem Kobal ile memnun evlilikleri olan Kenan İmirzalıoğlu önceki gün Ulus’ta görüntülendi. İkinci çocuklarını kucaklarına almak için gün sayan Kenan İmirzalıoğlu, eşi Sinem Kobal’ın sıhhat durumuyla ilgili bilgi verdi. İmirzalıoğlu, “Sinem’in sıhhati, sıhhati yerinde. Mayıs sonu üzere inşallah Allah tamamına erdirecek.” dedi.

“HENÜZ İSİM DÜŞÜNMEDİK”

Kızlarına çabucak hemen bir isim düşünmediklerini belirten Kenan İmirzalıoğlu, “hemen çabucak düşünüyoruz. Karar vermiş değiliz. Öne çıkan bir isim yok. Ortada kalıyoruz. Nasıl olsa öğreneceksiniz.” tabirlerini kullandı

Baba olmaya hazırlanan meslektaşı Kıvanç Tatlıtuğ için de “Babalık deneyimlerimi Kıvanç ile paylaşıyorum” dedi. İmirzalıoğlu, “Benden daha deneyimliler var ancak ben de deneyimlerimi Kıvanç ile paylaşıyorum. Çok memnun oldu, fazlaca sevindi. Çocuk isteyenler için, yuvaya geldiği vakit farklı bir hale dönüşüyor. Ailenin varlığı, köklenmesi, gücü, sevinci ve sevgisi. O yüzden diyorum; Allah isteyen herkese versin.” sözlerini kullandı.

“CÜNEYT ARKIN BÜYÜK BİR DEĞER”

çabucak sonrasında İmirzalıoğlu’na usta oyuncu Cüneyt Arkın’ın “Recep İvedik’ rolünü dünyayı versen oynamazdım. Ya da bir eşcinseli yahut bir hanımı oynamam. Yaptığın işin sana yakışması lazım. Biz Anadolu çocuğuyuz.” kelamları hatırlatıldı.

Arkın’ın büyük bir kıymet olduğunu tabir eden İmirzalıoğlu, “Saygı duyarım. her insanın kanısı kendisini bağlar. Büsbütün iş senaryoya bağlı, içimizdeki insanı duyguyu ne kadar ortaya çıkartacağına bağlı. O yüzden önden bir grup olurlar ya da olmazlar ortaya koymak ne kadar gerçek bilmiyorum. Proje proje kıymetlendirmek lazım.” diye konuştu.