Kardeşlerim dizisinin Şengül’ü Fadik Sevin Atasoy direktörlüğe adım atıyor!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Kardeşlerim dizisinin Şengül karakterine hayat veren ünlü oyuncu Fadik Sevin Atasoy, Birleşmiş Milletler Bayan Ünitesi ve İKSV iştirakinde 41. İstanbul Sinema Şenliği kapsamında City’s Nişantaşı CineWAM sinemalarında yapılan gösterimleri izledi. Direktörlüğe adım atan Atasoy, gösterim öncesi muhabirlerin sorularını cevapladı.

Oynadığı sayısız sinema ve tiyatro geçmişine sahip ayrıyeten sunuculuk da yapan Fadik Sevin Atasoy, “Kardeşlerim” dizisindeki “Şengül” karakteri ile akıllara kazınan isimler içinde yerini aldı.

fadik sevim atasoy

Atasoy, Birleşmiş Milletler Bayan Ünitesi ve İKSV iştirakinde 41. İstanbul Sinema Şenliği
kapsamında City’s Nişantaşı CineWAM sinemalarında yapılan gösterimleri izledi. Gösterim öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Atasoy, direktörlüğe adım atacağını belirtti.

fadik sevim atasoy

“İYİ HABERLER ALACAĞIZ”

Yurtdışı şenlikleri için kendisinin yönettiği kısa sinema olduğunu söyleyen oyuncu Fadik Sevin Atasoy, “Benim yönettiğim bir kısa sinema var onu yurt haricinde birfazlaca şenliğe gönderdik, inşallah düzgün haberler alacağız. O platformda bile yarışmak bizi gururlandırır lakin bir de ödül olsa şahne olur.” tabirini kullandı.

fadik sevim atasoy

“OYUNCULUK HER YERDE ZOR”

11 yıldır Amerika’da yaşayan ve oyunculuk yapan Atasoy, yurtharicinde oyuncuğun sıkıntı olduğuyla alakalı bir soruya “Oyunculuk mesleği her yerde sıkıntı. Yalnızca yetenekle ilgili bir şey değil bir de sektörel tarafı var. Her ülkenin kendine göre bir zorluğu var. Hiç zorlanmadım aslında Amerika’da. Benim için şahane geçti 11 yıl. Çok hoş tecrübe oldu ve bana hayli şey kattı. Bütün biriktirdiklerimi direktör olarak, müellif olarak dışa vurma dönemindeyim.” formunda deklare etti.