Kansere yakalanan Billur Kalkavan’dan paylaşım! Son hali şaşırttı

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Ünlü oyuncu Billur Kalkavan’dan makûs haber geldi. Kalkavan akciğer kanserine yakalandı. Saçlarını kazıtan oyuncunun son hali sevenlerini şaşırttı. Kalkavan’dan sıhhat durumuna hekimiyle olan son halini paylaştı.

Sıhhat meseleleriyle çaba eden 59 yaşındaki Billur Kalkavan, akciğer kanserine yakalandığı öğrenildi. bir müddetdir gözlerden uzak bir biçimde tedavi goren oyuncu Billur Kalkavan, sessizliğini bozdu ve son durumuyla ilgili açıklama yaptı.

HEKİMİYLE PAYLAŞIM!

Hastalığının ortaya çıkmasıyla büyük bir ilgi bakılırsan Billur Kalkavan, Instagram hesabından hekimiyle fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı: “Hastanenin tüm çalışanları, şahane hemşireleri, harikulade servisi ve bakımında fazlaca rahat ettiğimden dolayı kemoterapilerden daha sonra birkaç gün kalıp o denli dönüyorum konutuma.

Sonuçta kediler olmadan, uykum bölünmeden çok rahat ediyorum.” “Hamdi Alkan’ımın ve Enver Aysever’imin paylaşımlarından daha sonra gördüğüm ilgi, sevgi, alaka beni epeyce motive etti herkesten Allah razı olsun. Sadece bir ricam var. Bana lütfen hekim, ilaç, bitki, vs. tavsiyeleri göndermeyin.

Burada aldığım en ileri teknoloji tedavi formlarıyla devam edeceğim. Yolladığınız hiçbir şeye de prestij etmem hele ki hekimime müracaattan asla.

Çalışması yapılmamış ilaçlar, bitkiler, vb. şeyler fazlaca zıt tepebilir. Herkese sonsuz teşekkürler.”

billur kalkavan ve hekimi

Billur Kalkavan’da toplumsal medya hesabından son yaptığı paylaşım ile hastalığı hakkında bilgi paylaştı.

billur kalkavan kanser açıklama

Kalkavan “Bugün Hamdi Alkan’ım ziyaretime geldi ve müsaade istedi paylaşabilir miyim diye. Beni bu kadar sevdiğinizi bilmiyordum. Valla fazlaca memnun oldum. Allah razı olsun. Ben fotoyu biraz düzelttim ancak kusura bakmayın. Bir ricam var, lütfen aramayın, bildiri atın hayli yoruluyorum.” dedi.

HAMDİ ALKAN PAYLAŞTI!

Usta oyuncu ve direktör Hamdi Alkan, arkadaşını yalnız bırakmadı.

HAMDİ ALKAN PAYLAŞTI!

Kalkavan’ı ziyaret ederek son halini paylaşan Alkan, “Billur Kalkavan’a acil şifalar diliyorum. Hoş yüreğin ve enerjin bu hastalığı yenecektir Billur’cuğum. Hep yanındayım.” sözlerini kullandı. Billur Kalkavan ise hastalığıyla ilgili çabucak hemen bir açıklama yapmadı.

billur kalkavan kansere yakalandı