Kansere yakalanan Billur Kalkavan tedavi sürecini deklare etti!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Akciğer kanserine yakalandığı için saçlarını kazıtan ünlü oyuncu Billur Kalkavan son haliyle tüm sevenlerini üzerken sıhhat durumuyla ilgili paylaşımda bulundu. Kalkavan, tedavi sürecinde yaşadıklarını birinci sefer anlattı.

Sıhhat sıkıntılarıyla gayret eden 59 yaşındaki Billur Kalkavan, akciğer kanserine yakalandığı öğrenildi. bir müddetdir gözlerden uzak bir biçimde tedavi bakılırsan oyuncu Billur Kalkavan, sessizliğini bozdu ve son durumuyla ilgili Habertürk’e açıklamalarda bulundu.

BİLLUR KALKAVAN TEDAVİ SÜRECİNİ ANLATTI

“Ocakta korona olmuştum. daha sonrasında nefesim sıkışmaya başladı. Hastalıktan kalma sandım. Ciğer röntgenimi çektirdim. 2 aydır tedavi görüyorum. duyar duymaz Buğra ile fazlaca ağladık. Ciğerimde bir kitle bulununca hayli korktum. Buğra, bana daima takviye, daima yanımda… Hekimlerin söylemiş olduği, bugüne kadar bu hastalığın bana hiç bir ziyan vermediği. Çok kolay atlatacağım. O beni değil, ben onu yeneceğim.”

Öte yandan Kalkavan takipçilerine teşekkür ederken gelen ilaç ve hekim tavsiyelerini geri çevireceğini söylemiş oldu.

HEKİMİYLE PAYLAŞIM!

Hastalığının ortaya çıkmasıyla büyük bir ilgi goren Billur Kalkavan, Instagram hesabından hekimiyle fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı: “Hastanenin tüm çalışanları, şahane hemşireleri, dayanılmaz servisi ve bakımında epey rahat ettiğimden dolayı kemoterapilerden daha sonra birkaç gün kalıp o denli dönüyorum konutuma.

Sonuçta kediler olmadan, uykum bölünmeden hayli rahat ediyorum. “Hamdi Alkan’ımın ve Enver Aysever’imin paylaşımlarından daha sonra gördüğüm ilgi, sevgi, alaka beni fazlaca motive etti herkesten Allah razı olsun. Sadece bir ricam var. Bana lütfen tabip, ilaç, bitki, vs. tavsiyeleri göndermeyin.

Burada aldığım en ileri teknoloji tedavi biçimleriyle devam edeceğim. Yolladığınız hiçbir şeye de prestij etmem hele ki hekimime müracaattan asla.

Çalışması yapılmamış ilaçlar, bitkiler, vb. şeyler hayli aksi tepebilir. Herkese sonsuz teşekkürler.”

billur kalkavan ve hekimi

Billur Kalkavan’da toplumsal medya hesabından son yaptığı paylaşım ile hastalığı hakkında bilgi paylaştı.

billur kalkavan kanser açıklama

Kalkavan “Bugün Hamdi Alkan’ım ziyaretime geldi ve müsaade istedi paylaşabilir miyim diye. Beni bu kadar sevdiğinizi bilmiyordum. Valla epey memnun oldum. Allah razı olsun. Ben fotoyu biraz düzelttim ancak kusura bakmayın. Bir ricam var, lütfen aramayın, bildiri atın fazlaca yoruluyorum.” dedi.

HAMDİ ALKAN PAYLAŞTI!

Usta oyuncu ve direktör Hamdi Alkan, arkadaşını yalnız bırakmadı.

Kalkavan’ı ziyaret ederek son halini paylaşan Alkan, “Billur Kalkavan’a acil şifalar diliyorum. Hoş yüreğin ve enerjin bu hastalığı yenecektir Billur’cuğum. Sürekli yanındayım.” tabirlerini kullandı. Billur Kalkavan ise hastalığıyla ilgili çabucak hemen bir açıklama yapmadı.

billur kalkavan kansere yakalandı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ÖZKAN UĞUR’UN SON MANZARASI