Hepsi Kümesi ile tanınan Cemre Kemer’den yıllar daha sonra gelen itiraf!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Ünlü müzikçi, model Cemre Kemer, bir programa konuk oldu. Katıldığı programda Hepsi kümesi ile alakalı şaşırtan itiraflarda bulunurken, kümeye dahil olma sürecinden bahsetti. Ünlü isim, kümenin başka üyeleri olan en yakın arkadaşlarından kopmamak için dahil olduğunu lisana getirdi.

Cemre Kemer, 2005 ve 2012 yılları içinde bir periyot damga vuran ve tüm gençlere kendilerini sevdirmeyi başaran Hepsi pop müzik gurubunun bir üyesiydi. Annesinin menajerliğini yürüttüğü kümede Cemre’ye eşlik eden isimler ayrıyeten kendi çocukluk ve yakın arkadaşları olan Eren Bakıcı, Gülçin Ergül, Yasemin Yürük bulunmaktaydı.

hepsi kümesi

Üzerinden yıllar geçmesine karşın hala akıllarda kalan yüzleri ve müzikleri ile gündeme gelirken Cemre Kemer, katıldığı bir YouTube programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

cemre kemer

“ONLARDAN UZAK KALMAMAK İÇİN DAHİL OLDUM”

çabucak hemen lisedeyken arkadaşlarının bir pop kümesi kurup müzik söyleme hayalleri varken, kendini bu biçimde bir hayali olmadığı belirten Kemer, onlardan farklı ve uzak kalmamak için işin içine dahil olduğunu belirtti. Kemer “Hayalim balerin olmaktı… Hiç müzik söyleyeceğim ve müzikçi olacağım üzere bir hayalim olmamıştı. Kızların hepsi oraya (grup kurma hayaline/çalışmalarına) sapınca, ben ne yapacağım tek başıma deyip ben de çabucak onların yanına yanaştım.” açıklamasında bulundu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Türkücü Alişan yeğenini bir daha yalnız bırakmadı! Duygulandıran paylaşım…