Haluk Levent yollara karıştı! Adana günü için Adana’ya gidince…

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Şarkıcı Haluk Levent, başına gelen komik bir olayla takipçilerini güldürmeyi başardı. Ünlü oyuncu çağrıldığı tertibin yerini yanlış anlayıp, öbür kente gidince olanlar oldu…

Ünlü müzikçi Haluk Levent, daha hayli gerçekleştirdiği yardımlarla anılan isimler içinde yer alıyor. Ayrıyeten toplumsal medya hesabını çok etkin kullanan Levent, gereksinimi olan herkese koşmaya çalışıyor.

haluk levent

YANLIŞ ADRES!

Geçtiğimiz gün toplumsal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla takipçilerini güldüren Levent, başına gelen komik bir anıyı anlattı. Adana Lezzet Günleri kapsamında bir kahvaltıya katılması için davet edilen Levent, kahvaltının nerede düzenlendiğini sormayınca, yanlış adreste kendini buldu.

Levent yaşadığı olayı Twitter üzerinden şu tabirlerle deklare etti;

“İki gün evvel Adana Valisi Sayın Elban aradı.

-Adana Lezzet günleri kapsamında 27 Eylül’de bir kahvaltı veriyoruz. Gelir misiniz?

-Tabii ki sayın valim

Az evvel:

-Sayın valim sabah kahvaltı nerede?

-Feriye Restaruant’ta Ortaköy’de.

-Ortaköy! Ancak ben Adana’ya geldim.

-Yapmayın ya

Az evvel bu durum yaşandı. Adana Büyükşehir Belediye Lideri Zeydan Karalar’ı aradım. O da Valimiz Süleyman Elban yanımda Halukçum dur telefona vereyim dedi. Valimiz de inanamadı. Ben Adana’ya çağrıldığımı zannederken tüm Adana İstanbul’a toplanmış ben ise Adana’ya gelmişim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kim Kardashian yürümekte zorlandı! Merdivenleri etraftakilerin sayesinde çıkabildi