Hakan Balta’nın eşi Derya Balta yardım kolisinde gecelik görür görmez çılgına döndü!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Kahramanmaraş ve etraf vilayetlerde büyük yıkımlara niye olan zelzelenin akabinde yardım çalışmaları da tüm süratiyle sürüyor. Kolilere yardımcı olan Hakan Balta’nın eşi Derya Balta, vatandaşların bağışladıkları yazlık kıyafetleri görür görmez isyan etti.

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki sarsıntılar, tüm Türkiye’de büyük bir panik ve kaygıya niye oldu. Binlerce vatandaşın hayatını yitirdiği ve ağır bir biçimde yaralandığı zelzele daha sonrası hala enkaz altında olanlar için takımlar çalışmalarına aralıksız bir biçimde devam ediyor.

Deprem bölgesine yardım

Bölgeye yardımda bulunmak isteyen biroldukça kişi ise battaniye, bebek bezi, kışlık kıyafet ve ayakkabı üzere eşyaları bağışlayarak yardım grupları aracılığıyla muhtaçlık sahiplerine ulaştırmaya çalışıyor.

Derya Balta Instagram paylaşımı

Yardım çalışmalarına dayanak veren eski futbolcu Hakan Balta’nın eşi Derya Balta, gelen kolileri düzenlerken ortasından çıkan eşyalar karşısında çılgına döndü.

Yazlık elbise, terlik ve geceliklerin bağışlandığını goren Balta, toplumsal medya hesabından o anları paylaşarak “Kalan sizin yakınınız olsa şunu giymek ister misiniz? Kar diyoruz yazlıkları ayırmışsınız, terlik var burada parmak ortası terlik. Yapmayın Allah aşkına. Zoruma gidiyor, haşema yollayan var…” şeklinde isyan etti.