Gülseren Budayıcıoğlu’ndan şaşırtan Binnur Kaya açıklaması! ‘Önce bana teklif edildi fakat…’

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Ekranların fenomen dizisi Kırmızı Oda’nın muharriri Gülseren Budayıcıoğlu, evvelki günlerde katıldığı bir programda oyuncu Binnur Kaya hakkında konuştu. “Doktor Hanım” rolünün birinci vakit içinderda kendisine teklif edildiğini söyleyen Budayıcıoğlu, “O kadarı bana epeyce gelir.” dedi.

“İstanbullu Gelin”, “Camdaki Kız”, “Masumlar Apartmanı” ve “Kırmızı Oda” üzere dizilerle adını geniş kitlelere duyuran Psikiyatr-Yazar Gülseren Budayıcıoğlu, geçtiğimiz günlerde Hülya Koçyiğit‘in TRT 2 ekranlarında yayınlanan “Film Üzere Hayatlar” isimli programına konuk oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu

Kitaplarının dizi olacağını hayal kurmayı seven biri bulunmasına karşın hiç hayal etmediğini anlatan Budayıcıoğlu, birkaç hafta evvel final yapma sonucu alan “Kırmızı Oda” dizisi hakkında birinci kere konuştu. Binnur Kaya’nın oynadığı “Doktor Hanım” rolünün birinci vakit içinderda kendisine teklif edildiğini lakin kabul etmediğini lisana getiren ünlü isim “O kadarı bana epeyce gelir. Binnur’u epeyce zevk ile izledim. Çok hoş bir psikiyatristti o masada. O bağ kurma üslubu falan o kadar hoştu ki. Gerçeğe epey yakın bir tabip oldu orada o” sözlerini kullandı.

Binnur Kaya