Gözünü kaybettiği söylenen Gönül Yazar’dan haber var!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
85 yaşındaki Türk sanat müziği müzikçisi ve sinema oyuncusu Gönül Muharrir’in sol gözünü kaybettiği sav edilmişti. Gönül Yazar’dan haber var!

Geçtiğimiz günlerde Muazzez abacı ile ilgili duyurduğu hastalık haberiyle olay olan magazin topluluğunda “Felaket Tellalı” lakabı ile ünlenen ses sanatkarı ve muharrir Onur Akay, Seyhan Soylu ile Al Sana Haber isimli magazin programının stüdyo konuğu olmuştu.

gönül müellif hastalığı ne

Akay, canlı yayında Taş Bebek lakaplı efsane sanatçı Gönül Yazar’ın sıhhat durumu hakkında korkutan açıklamalar yapmıştı. Konutta geçirdiği bir kaza niçiniyle bütün müdahalelere karşın sol gözünü kaybettiğini sav etmişti.

gönül müellif

GÖNÜL YAZAR’DAN HABER VAR!

Yaşanılan bu olayın çabucak akabinde Muharrir’in sağ gözünde de bulanıklık başlamıştı. Lakin tezler palavra çıktı. Sıhhatinin çok âlâ olduğunu belirten Gönül Müellif, “Gözümle alakalı olarak altı ay evvel katarakt ameliyatı oldum. bir süre de tedavim devam etti. Görmeyle alakalı bir problemim yok ve sıhhatim yerinde” dedi.

Gönül Müellif, konutta ayağı kayıp duvara çarptığı için gözünü kaybettiğine dair argümanlar üzerine açıklama yaptı:, “Çarptığım gözümün vakit içinde bulanık görmeye başladığını fark ettik. Ameliyat oldum, çıkışta ‘Artık Yeşilçam sinemalarındaki üzere görüyorum’ diye bağırdım. Diğer gözüme de operasyon yaptılar. Artık Çamlıca Camii’nin müezzinini bile görüyorum. bir daha doğmuş üzereyim.”