Fettah Can pişmanlığı: Keşke ben yazsaydım

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Ünlü müzikçi Fettah Can Polonezköy’de verdiği konserinde çarpıcı itiraflarda bulundu. Ünlü müzikçi diğerlerine ilişkin olan müzikleri repertuvarına ekledi ve en büyük pişmanlığının keşke bu müzikleri kendisinin yazmış olduğunu açıklayan hayıflanmayı lisana getirdi.

Ünlü müzikçi Fettah Can, geçtiğimiz günlerde İstanbul Polonezköy’de konser verdi. Konser öncesi mikrofonu uzatan muhabirlerin sorularına içtenlikle karşılık veren Can “İflah olmaz bir hayalperestim. Şu ana kadar kurulabilecek tüm hayalleri kurdum ve hepsine de kavuştum.” açıklamasında bulundu.

fettah can

“YENİ HAYALLER KURUYORUM”

Teknoloji şirketi ile gündeme gelen Fettah Can, dijital dünyada yalnızca müzikleriyle var olmayarak “Artık yeni hayaller kuruyorum. Artık müzikte yakaladığım amaçlarımı teknoloji şirketimde de yakalamayı hedefliyorum” açıklaması ile gündeme oturdu.

fettah can konser

“ÇOCUKLAR İÇİN YENİ SÖZLER KULLANMAYA ÇALIŞIYORUM”

pek fazlaca ünlüye yaptığı besteleriyle de beğenileri ve takdirleri üzerine toplayan başarılı müzikçi “Yazdığım müziklerde kullandığım sözleri, çocuklarımın söz dağarcığını düşünerek seçiyorum. Tüm çocuklara karşı sorumluluğumuz var. Çok kitap okuyarak, her geçen gün söz dağarcığımı genişletiyorum.” sözleriyle alkış topladı. Türkiye’de bu kadar emek verip hiç ödül almadığını hatırlatan muhabirlere ise “Ben değil, müziklerim da ödül almadı. Lakin Yunanistan’a müzik verdiğimiz birinci yıl tıpkı anda beş ödül birden aldık ve mükafatların gerisi geldi.” formunda açıklaması ile tebessümle kulisten ayrılarak konserine devam etti.

fettah can polonezköy konser

“KEŞKE BEN YAZMIŞ OLSAYDIM”

Konserde diğerlerine ilişkin müzikleri seslendiren ünlü müzikçi yaklaşık 2.5 saat süren konserinde “Keşke bu müzikleri ben yazmış olsaydım” tabiriyle yürekleri burktu.