Fenerbahçe açıklaması: Ali Koç dönem sonu atılımına hazırlanıyor!

Hasan

Member
Fenerbahçe’de son dakika gelişmesi yaşanıyor… Sarı-lacivertliler, Vitor Pereira’nın gönderilmesinin akabinde İsmail Kartal’ı bakılırsave getirdi. Tivibu Spor’da Fenerbahçe’deki sıcak gelişmeyi pahalandıran müellifimiz Erman Özgür, İsmail Kartal tercihini yorumladı.

Üst seviye futbolcuları ve teknik yöneticileri devre içinde transfer etmenin epeyce güç olduğunu tabir eden Erman Özgür, “Löw ya da o seviyede bir isim için dönem sonunu beklemek olağan olarak doğal. Bana göre Ali Koç başındaki teknik yöneticilere gitti lakin olmayınca 6 aylık süreci İsmail Kartal ile geçirmeye karar verdi. Bence de hakikat ve mantıklı bir yaklaşım” dedi.

İsmail Kartal’ın Fenerbahçe’yi şu an olduğundan daha makûs bir duruma götürme ihtimali olmadığını söyleyen Erman Özgür, “Fenerbahçe idaresinin başında şampiyonluk ümidi olsaydı bana bakılırsa diğer bir teknik yöneticisi Fenerbahçe’nin başına getirirlerdi. İsmail hoca için de yeni bir baht. Benim için şaşırtan olmadı lakin dönem sonunda beklenen seviyede bir hoca getiremezlerse benim için o şaşırtan olur. Ali Koç dönem sonu atılımına şimdiden hazırlanıyor” dedi.