Ebru Şancı’dan Serenay Sarıkaya’ya akılalmaz benzetme! “O ne ayı gibi”

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Alpaslan Öztürk’ün eşi Ebru Şancı Öztürk, konuk olduğu 2. sayfa programında Serenay Sarıkaya hakkında akılalmaz kelamlar sarf etti. Sarıkaya’nın evvel üslubunu yorumlayarak “Ben giymem, sen giymezsin, o giymiş” formunda bir tenkitte bulundu. Akabinde Sarıkaya’nın 75 bin TL’lik kombininde hızmasına takılarak “Ben küçükken hızmalı ayı oynatırlardı” sözlerini kullandı. Öztürk, toplumsal medyada büyük bir reaksiyon çekti.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ünlü oyuncu ve model Seranay Sarıkaya, geçtiğimiz gün gün görüntülendiği 75 bin TL’lik kombini ile fazlaca konuşulmuştu. Ünlü oyuncu ayrıyeten örgü saçları, halka küpeleri ve burnuna taktırdığı piercing’i ile de hayli dikkat çekmişti. Serenay Sarıkaya’nın bu kombini, 2. Sayfa isimli magazin programında da yorumlandı. Programa konuk olarak gelen Galatasaray’ın futbolcularından Alpaslan Öztürk’ün eşi Ebru Şancı, bu sırada kurduğu cümleler ile herkesi şaşırttı.

Oyuncunun biçimini beğenmeyen ve burnundaki piercing’i gaye alan Şancı, “Ben giymem, sen giymezsin o giymiş. Şu burnundaki ne ayılar üzere. Ben çocukken ayı oynatırlardı. Bu ne burunda hızma mı bu?” sözünü kullandı.