Depremzedelere yardım çalışmaları durmaksızın devam ediyor

semaver

Global Mod
Global Mod
Galatasaray Spor Kulübü’nün, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen sarsıntıdan etkilenen vatandaşlarımıza yardım maksatlı başlatmış olduğu kampanyada çalışmalar durmaksızın sürüyor.


Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda, Galatasaray Taç Spor Tesisleri’nde ve tüm GSStore mağazalarında oluşturulan noktalarda afet daha sonrası sabah saatlerinden bu yana gelen yardımlar, kayıt altına alınıp istiflenerek sarsıntı bölgesine gdolayılmek üzere hazırlanıyor.

Galatasaray Spor Kulübü Lideri Dursun Aydın Özbek, İdare Konseyi Üyeleri ile birlikte Nef Stadyumu’ndaki yardım kabul noktasına geldi. Sarsıntıdan etkilenen vatandaşlarımıza taziye dileklerini ileten Lider Dursun Aydın Özbek şu açıklamayı yaptı:

“GALATASARAY OLARAK YARALARI SARMAK İÇİN HER ŞEYİ YAPACAĞIZ”

“Bütün Türk milletine geçmiş olsun diyorum. Allah tekrar bu biçimde şeyler göstermesin. Hüzünlü bir durum var. Çok büyük bir zelzeleyle karşı karşıyayız. Galatasaray olarak elimizden gelen her şeyi depremzedelere ulaştırmaya çalışıyoruz. Çalışan arkadaşlarım büyük bir özveriyle gelen yardımları tasnif ediyor. Onlara epeyce teşekkür ediyorum. Bölgeye çabucak ulaştıracağız. Erden Beyefendi de bölgeye intikal edecek. ömrünü kaybedenlere rahmet diliyorum. Ailelerine Allah sabır versin. Galatasaray olarak bu yaraları sarmak için her şeyi yapacağız. Milletimize geçmiş olsun diyorum.”
 
Üst