Demet Akalın ve Ersay Üner birbirine girdi! ‘Kapısına otomobil çektim düşman oldu’

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Ünlü müzikçi Demet Akalın, daha evvel 10 yıl birlikte çalıştığı Ersay Üner ile Aleyna Tilki yüzünden karşı karşıya geldi. Ersay Üner’i nankörlükle suçlayan Akalın, toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunarak “Bazısının kapısına otomobil çektik fakat sonunda düşman oldu.” dedi.

Üstün Lig’in 35. haftasında önder Trabzonspor meskeninde Antalyaspor ile 2-2 birliktee kalarak bitime 3 maç kala şampiyon olmuş ve 38 yıllık hasrete coşkulu kutlamalarla son vermişti. Taraftarların Demet Akalın‘ın “Kulüp” modülüyle eğlenmesi Türkiye’de büyük yankı uyandırırken FİFA resmi Twitter hesabından bu imgeleri tüm dünyayla paylaştı.

FİFA Trabzonspor kutlama paylaşımı

Kutlamalarda müzikleri çalınan Demet Akalın ise bu paylaşıma sessiz kalmayarak ve “Adamlar beni dünya starı yapacak! Aleyna duymasın. Hayal kuruyor lakin ben oturduğum yerden FIFA’dayım. Neymiş? Değerli olan don değil şarkıymış” tabirlerini kullandı. Aleyna Tilki’yi amaç alan Akalın’ın bu çıkışına sürpriz bir isim daha dahil oldu.

Trabzonspor şampiyonluk kutlamaları

“ÜSLUP VE HÜRMET ÖNEMLİ”

Bir periyot Demet Akalın’la bir arada çalışan Ersay Üner, Aleyna Tilki ve Edis’i savunarak toplumsal medya hesabından şöyleki bir paylaşımda bulundu:

“Edis ve Aleyna… İkisi de 20’li yaşlarında ülkelerinde biroldukça muvaffakiyete imza atmışlar. İsteseler buradaki meslekleriyle yetinip meskenler, otomobiller alıp keyfine sürecek donanıma sahipler. Onlar ne yapıyor? Her şeylerini riske atıp kendilerine ve işlerine yatırım yapıyor. Hayalleri peşinde vakit ve emek harcıyorlar. Tenkit tabi ki olacak ancak üslup ve hürmet kıymetli. Ben ikisine de hürmet duyuyor ve baht diliyorum. Yüreklerinden dolayı da kutluyorum.”

Üner’in bu kelamlarının akabinde öfkeden meczuba dönen Demet Akalın, lüks bir araba fotoğrafı paylaşarak “Bazısının kapısına çektik lakin sonunda düşman oldu. Nankörlük mü yok canım! Bir sefer de bilme. Koca kelamı dinleyeceksin. İnsan sarrafısın vallahi minik” biçiminde konuştu.

Demet Akalın toplumsal medya hesabından Ersay Ünere ateş püskürdü