Demet Akalın sahnede eşofman giymesinin niçinini deklare etti: 1.aydır tedavi görüyorum…

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Geçtiğimiz günlerde sahneye pijama gibisi bir kıyafetle çıkan müzikçi Demet Akalın, hayranları tarafınca tenkit yağmuruna tutulmuştu. Kıyafet polemiğine son noktayı koyan Akalın, uzun vakittir sıhhat problemleriyle uğraş ettiğini ve bundan dolayı rahat kıyafetler giydiğini deklare etti.

Son olarak Trabzonspor’un Şampiyonluk kutlamalarındaki sahne performansıyla büyük beğeni toplayan müzikçi Demet Akalın, sahnede tercih ettiği kıyafetlerle de isminden kelam ettiriyor. Bilhassa birkaç gün evvel konserinde giydiği lüks bir markaya ilişkin t-shirt ve eşofman altıyla hayranlarını şaşırtan Demet Akalın, toplumsal medyada gündem oldu. Akalın’ın bu halini bakılırsan bir epey kişi “Pijamayla konser vermeye gelmiş” halinde yorumlarda bulundu.

Evvelki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Akalın, kıyafet polemiğine son noktayı koydu. Yaşadığı sıhhat problemleri niçiniyle kilo aldığını ve bundan dolayı kapalı kıyafetler tercih ettiğini söyleyen 50 yaşındaki müzikçi “Tansiyonum düştü, diyetteyim, başım dönüyor. 1.5 aydır migren tedavisi görüyorum. Onun için epey kortizon kullandım, haliyle biraz kilo aldım. 100 kilo olayım, kâfi ki şu ağrılardan kurtulayım. 5 profesör gezdim!” diyerek isyan etti.

Demet Akalın kıyafet konusunda son noktayı koydu

Kortizonlu ilaçların akabinde oksijen tedavisine başladığını tabir eden ünlü müzikçi “Kızlar fazlaca şahane giyiniyorlar ancak sıhhat daha değerli. Düşmanım yok fakat Allah kimsenin başına bu biçimde bir ağrı vermesin!” şeklinde kelamlarını tamamladı.

Demet Akalından hastalık açıklaması