Burcu Kara sette unutuldu!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Katıldığı bir programda açıklamalar yapan oyuncu Burcu Kara, birinci set gününde yaşadıklarını lisana getirdi. Sette yaşadığı olayları lisana getirirken, izleyenlerin yüzünde tebessümler oluşturdu.

Profesyonel oyunculuk mesleğine, 2003-2006 yılları içinde yayınlanan başrollerinde Burcu Kara; Naz Elmas, Özcan Deniz ve Nebahat Çehre’nin yer aldığı “Haziran Gecesi” dizisiyle oyunculuğunu sergiledi.

burcu kara

Oyunculuğundaki başarısıyla sıkça isminden bahsettiren Kara, birinci set gününde yaşadığı bir olayı anlattı.

burcu kara

“UNUTULDUM”

Birinci mesleğine başladığı Haziran Gecesi dizisi için bir İtalyan Hastanesi‘ne gittiğini belirten hoş oyuncu KaraGündüz sete gittim, saatler geçti.” tabirini kullandı.

burcu kara

daha sonrasında sette unutulduğunu anlatan oyuncu “Çok mülayimimdir. Hiç şikayet etmem, hiç sorgulamam. Bir de birinci setimdi. Çıkıntı olmak istemedim, ödüm patlıyor. Çok disiplinliyim. Üç, beş, yedi saat geçti ve 14 saat daha sonra çıktım, ‘Beni unuttunuz mu? Ben buradayım.’ dedim. Herkes başını kaldırdı, birbirlerine baktı. Oysaki sahneler değişmiş, öbür şeylere geçilmiş. Nitekim beni unutmuşlar. O bana ders oldu. daha sonra daima sete gidince herkese evvel ‘Merhaba.’ dedim.” tabiriyle her insanın yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturdu.