Beşiktaş’tan ayrılması beklenen oyuncular!

Hasan

Member
Ocak ayı transfer devrinde Beşiktaş’ta hareketli saatler yaşanıyor.

Siyah-Beyazlılar da yapılacak transferler kadar gruptan ayrılacak isimler de büyük ehemmiyet taşıyor.

Beşiktaş’ta transfer hareketliliği devam ederken Siyah-Beyazlılar son durumunu müellifimiz Gökmen Özcan, Tivibu Spor’da yorumladı.

Gökmen Özcan: ‘’Şuan da mevcut mali duruma baktığımızda Beşiktaş’ın transferde harcayabileceği rahat bir biçimde kullanabileceği epeyce büyük bir mevla yok. Bu yüzden Beşiktaş kulübü evvela elinde bulunan oyunculardan kimilerini göndermek zorunda. esasen yan alanda çalışan 4 tane futbolcusu var Beşiktaş’ın. Yani Douglas, Ljajic, Lens, N’Sakala en son geldi katıldı. Bu dörtlüden ben Douglas haricinde öteki üçlünün direkt olarak ayrılmak istediğini biliyorum. Hatta öteki 3 futbolcu grup bakıyorlar kendilerine şuan. Douglas yalnızca dönem sonuna kadar Beşiktaş’ta devam etmeye pek olumlu bakıyor. Ljajic’in görüştüğü ekipler var. Hem Harika Lig’den hem İtalya’dan, Sırbistan’dan. Onun haricinde Lens bir daha Harika Lig’den kulüplerle görüşüyor. N’Sakala bir daha tıpkı biçimde, ben bu üçlünün ayrılmasını orta transfer periyodunda.’’ dedi.