Benedict Cumberbatch ve Sam Elliott içindeki ‘İğrenç’ yorumu ipleri daha da gerdi!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
12 adayda Oscar adayı gösterilen “The Power Of Dog” sinemasına yönelik hakaret içeren tenkitler yapan Sam Elliott’a Benedict Cumberbatch’tan cevap gecikmedi.

Başrolünde Benedict Cumberbatch’ın yer aldığı “The Power Os The Dog” sineması Oscar’da 12 kolda aday gösterildi. Bunun üzerine Hollywood yıldızı Sam Elliott, sert tenkitlerde bulundu.

eleştirici

Sinema hakkında iğrenç yorumlarında bulunan Elliott’una 45 yaşındaki Cumberbatch verdiği bir röportajla sert cevap verdi.

sinemanın afişi

Ünlü oyuncu “Geçen gün sinemayla ilgili söylenen garip reaksiyon hakkında bir şey söylememek için fazlaca uğraşıyorum. Ben söylenenleri şahsen duymadım, o yüzden detaylı bir yorum yapmam gerçek olmaz. Lakin bu üslup beşerler bizim dünyamızda daima var. kimi vakit yakınımızda, kimi vakit sokakta, sporda ya da barda. Saldırganlık, öfke ve hayal kırıklığı kim olduğunuzu denetim edememenize yol açar. Bu, o bireye de etrafındakilere de ziyan verir” halinde konuştu.