Bahar Kapıda bu hafta Afyonkarahisar’da yer alan Şuhut’a konuk oldu!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Gündüz jenerasyonunun sevilen programı “Bahar Kapıda”, her hafta güçlü kültürü, esaslı tarihi ve tabiat olağanüstüsü görünümleriyle bakılırsanleri kendine hayran bırakan Anadolu topraklarını karış karış geziyor. Samimiyet ve cümbüşün harmanlandığı Bahar Kapıda takımı bu hafta bereketli topraklarıyla Afyonkarahisar’ın gözdesi Şuhut meskenlerine konuk oluyor.

Kanal 7 ekranlarının fenomen programı Bahar Kapıda, her hafta Bahar Gelir’in sunumuyla izleyenleri ekran başına topluyor. Türkiye’nin eşsiz köşelerine ışık tutan Bahar Kapıda takımı bu hafta bereketli topraklarıyla Afyonkarahisar‘ın kıymetli tarım bölgelerinden Şuhut’a konuk oldu.

Bahar Gelir

İnsanın ortasında yaşadığı, yaşattığı her şeye, her yere seyahat yaptıran programda Bahar Kapıda takımı birinci vakit içinderda vişnesi ve patatesiyle isminden kelam ettiren Şuhut’un vişne bahçelerini keşfe çıktı. Çiçeklerle bezeli vişne bahçelerini adım adım gezen Gelir, vişneler olduğu vakit buraya tekrar gelmenin kelamını almayı ihmal etmedi.

Bahar Kapıda programı

Ardından Karacaören kasabasında düğün olduğunu öğrenen Bahar Gelir, çabucak soluğu düğün yerinde aldı. Hazırlıklara yardım eden Gelir, eğlenceli anları izleyenlerle paylaştı. Bahar Kapıda takımı son olarak öldüğü vakit hasta çocuğuna bakacak kimsenin olmamasından endişelenen anneyle his dolu bir sohbet gerçekleştirdi. yaşamı zorluklarla geçen acılı annenin anlattıkları karşısında hislerine hakim olamayan Gelir, gözü yaşlı anneyi teselli etti.

Bahar Gelir

Anadolu’nun her köşesinden hayatlar, kıssalar ve sohbetlerin ekranlara taşındığı Bahar Kapıda programı her Pazar saat 11:30’da Kanal 7 ekranlarında izleyenlerle buluşmaya devam ediyor.