Aybüke Pusat’tan yıllar daha sonra gelen hoşluk yarışı itirafı! ‘Tesadüfen seçildim’

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Projelerinde gerçekleştirdiği başarılı performanslarıyla gündeme oturan hoş oyuncu Aybüke Pusat, şaşırtan açıklamalarda bulundu. 2014 yılında katıldığı Miss Turkey yarışında üçüncü olan Aybüke Pusat, tesadüfen müsabakayı kazandığını belirtti.

2014 yılında üçüncülükle kazandığı Miss Turkey müsabakası ile ekranlarda kendini bulan Aybüke Pusat, ömrünü magazinden uzakta kalarak yaşamayı yeğleyen isimler içinde yerini alıyor.

aybüke pusat

Pusat, katıldığı bir TV programında açıklamalarda bulundu. Miss Turkey ile alakalı itiraflarda bulunan Pusat, bu biçimdelar birinci üçe bile girmeyi düşünmediğini belirtti.

aybüke pusat

“BALE YAPARKEN ÇOK ACI ÇEKTİM!”

Mesleğine bale ile başladığını belirten Aybüke Pusat, “Yaramaz bir çocuktum ve gücümü atmam için ailem baleye yönlendirdi. Balenin bana kattığı en büyük şey oyunculukta elimi kolumu nereye koyacağımı öğrenmem oldu. Bale yaparken epey acı çektim. Her gününde büyük acılar, gözyaşları vardı.” halinde tabir etti.

miss turkey üçüncüsü aybüke pusat

“NE YAPACAĞIMI BİLEMEDİM!”

2014’te Miss Turkey müsabakasında üçüncü olan Pusat, yarışa tesadüf olarak katıldığını itiraf etti. Pusat, “Çok mutsuzken arkadaşlarım Miss Turkey’e müracaat yaptı. Birinci 3’e girmeyi düşünmüyordum bile. Üçüncü olunca da ne yapacağımı bilemedim. Oyunculukla ilgili hiç bir şey bilmeden kendimi oyuncu olarak buldum.”