Aslıhan Karalar ‘Aynasız Haluk’ galası için hazırlandı

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Oyuncu Aslıhan Karalar, evvelki gün Nişantaşı meydanında görüntülendi. Şıklığıyla dikkatleri üstüne çeken hoş oyuncu, muhabirlerin yönelttiği soruları yanıtladı. Ünlü oyuncu “Aynasız Haluk” galası için kıyafet baktığını belirtti.

2017 Best Model of The World 1.’si Aslıhan Karalar, hoşluğunun yanında oyunculuğuyla da ismini zihinlere kazımayı başarmıştı. Şimdilerde “Kuruluş Osman” dizisinde Burçin karakterine can veren Karalar, yeni projelerle de gündemde yerini koruyor.

aslıhan karalar

Oyuncu Aslıhan Karalar, Tolgahan Sayışman‘ın kurduğu imal şirketi ile “Aynasız Haluk” isimli güldürü sinemasında ekranlarda olacak.

aslıhan karalar

Nişantaşı meydanında kameralara yakalanan hoş oyuncu Aslıhan Karalar, 27 Nisan için galası düzenlenen “Aynasız Haluk” sineması için kıyafet baktığını belirtti. Başarılı oyuncu Karalar, heyecanını muhabirlerle paylaştı.

aslıhan karalar

“KENDİMİ ŞANSLI HİSSEDİYORUM!”

Karalar, “27 Nisan’da konuk oyuncu olarak rol aldığım ‘Aynasız Haluk’ sinemasının galası için kıyafet baktım. Çok hoş bir projede yer aldığım için fazlaca memnunum. Tolgahan Sayışman ve Erdal Özyağcılar üzere usta oyuncularla birlikte oynadığım için de kendimi şanslı hissediyorum” halinde deklare etti.