“Ağzına vururum dedi” vurdu! Herkesi şaşırtan eltilerin savaşı

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
İstanbul Sarıyer’de bir bayan, tartıştığı eltisini tabancayla ağzından vurdu. Ağzı parçalanan bayan hastanede tedavi altına alındı, saldırgan elti ise gözaltına alındı.

Alınan haberlere nazaran 8 Mayıs’ı 9’a bağlayan gece silahlı bir akın meydana geldi. Eltiler ortası kıskançlık olduğu tez edilen akında Ece Erdoğan (38) ve Sevtap G. (25) içinde arbede çıktı. Tartışmanın büyümesi kararı Sevtap G. belinden çıkardığı silahla Ece Erdoğan’ın ağzına sokup sıktı.

ece erdoğan

TEHLİKEYİ ATLATTI

Eltisini vuran Sevtap G. saniyeler içerisinde olay yerinden ayrıldı. Silahı yere fırlatıp kaçan zanlı koşarak uzaklaştı. Çevredikilerin ihbarları üzerine olay yerine sıhhat takımları gelirken ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Ece Erdoğan, Seyrantepe Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralı Ece Erdoğan’ın ameliyat edildiği ve hayati tehlikeyi atlattığı öğrenildi.

ece erdoğan

“KISKANÇ OLDUĞU İÇİN”

Erdoğan’ın polise verdiği tabirinde “Bunların hepsi ben ondan daha güzelim diye oldu. Hem beni kıskanıyordu birebir vakitte öldürmek istedi. Bana küfür ve hakaret ederek silah çekti. Silahı almak istediğimde ateş açtı. Kurşun yanağıma saplandı. Beni kıskandığı için daima bana saldırıyordu” halinde söz etti.

ece erdoğan

KAÇAK ELTİ YAKALANDI

Olay yerinde araştırma yapan polis takımları, hadisede kullanılan tabancayı ele geçirdi. Kovanın da kanıt torbasına konulmasıyla, çalışmalarına aralıksız devam eden yetkililer, eltisini vurup kaçan elti Sevtap G.’yi Kağıthane bölgesinde yakaladı. Gözaltına alınan kıskanç elti, tabirinin alınmasının akabinde “kasten yaralama” kabahatinden tutuklanarak cezaevine gönderildi.