Afrika’lı yetimlerin ağabeyi Buray’dan şaşırtan itiraf! “Her işi yaptım”

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda samimiyetiyle izleyenlerin sevgisini kazanan müzikçi Buray, hakkında merak edilenleri anlattı. Ünlü popçu, bugüne kadar pek fazlaca farklı işte çalıştığını belirtirken, hislerine ilişkin itiraflarıyla da gündeme oturmayı başardı.

Tam ismi Buray Hoşsöz olan 37 yaşındaki müzikçi Buray, 2004 yılından itibaren çeşitli ünlü isimlere aranjörlük ve beste yaparken, kelam müziği kendine ilişkin olan “İstersen” modülüyle 2015’de yüzünü seyircilere tanıttı. En sevilen müzikleri ortaya çıkaran Buray, yaz mevsiminin en tatlı ve içten müziklerini çıkartmaya da devam ediyor.

buray afrika yardımı

YARDIMLARINI BÂTIN TUTUYOR

Genç müzikçi Buray, Afrika’ya yaptığı yardımlarla gündeme gelirken, fakir ve maddi durumu yerinde olmayan halka yardımlar götürmeyi ihmal etmemişti. Müziğini orda da yapan müzikçi, mahallî halkı eğlendirirken, kendini sevdirmeyi başarmıştı. Sık sık bu üslup yardımlarda bulunan Buray’ın, saklı olarak tutmaya çalıştığı öğrenildi.

buray

“ÖLÜMLERDENE DÖNDÜM”

Ünlü popçu Buray, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir YouTube kanalında samimi açıklamalarda bulundu. Bugüne kadar epey farklı işlerde çalıştığını açıklayan Buray, “Mutfak temizliğinden halı yıkamaya kadar her işi yaptım. Avusturalya’ya gittiğimde olan biten parayı yiyince, birinci haftada bir sürü işte çalıştım. Eşya taşıma, parti gereçleri vs… Değişik değişik bir sürü iş yaptım lakin hepsinden büyük keyif aldım. Sokakta da çaldım, 5 yıldızlı otelde de. Çok maceralar yaşadım, ölümlerden de döndüm.” açıklamasında bulundu.

buray

“KİMSEYE BAĞLANAMIYORUM”

İçinde aidiyet hissinin bulunmadığını itiraf eden Buray “Ailem dışında kimseye bağlanamıyorum. Bir yere de ilişkin değilim. Düzgün tarafları da var, makûs tarafları da bunun. O sorumluluğu almak istemem, kimselerle duygusal bir bağ kurmak da istemem. Geçen gün bir sayayım dedim kaç konut değiştirdim bugüne kadar diye… 33 tane konut. Yalnızca İstanbul’da 7 kez konut taşıdım. Maddi olarak sahip olduğum bir gitarım var, biraz elbise ve bir de bavul. Diğer hiç bir şeyim yok.” biçiminde söz etti.