yıllar evvel hırsızlık yaptığı markete artık yıldız olarak girdi! Dwayne Johnson marketteki…

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Dünyada ünlü yıldız Dwayne Johnson, yıllar evvel hırsızlık yaptığı markete bir daha gitti. Dwayne Johnson marketteki tüm çikolata barlarını satın alarak herkesi şaşırttı.

Biroldukca projede rol alan ve yıldızı parlayan dünyaca ünlü oyuncu Dwayne Johnson, gençken Hawaii’deki bir markette hırsızlık yaptığı marketi ziyaret etti. yıllar daha sonra yaptığı ziyareti toplumsal medya paylaşımıyla ölümsüzleştirdi. Takipçileri ile yapmış olduğu paylaşım ise ağır ilgi gördü.

Dünyada ünlü yıldız Dwayne Johnson hırsızlık

MARKETTEKİ TÜM ÇİKOLOTALARI SATIN ALDI

seneler evvel yaşadığı olayı anlatan ve çikolata standını satın alan başarılı oyuncu, “Aynı çalışan her gün oradaydı ve her vakit başını çevirdi ve beni asla kırmadı. yıllar boyunca birkaç büyük şeytanı oynadım. Bunun kulağa epey aptalca geldiğini biliyorum, lakin Hawaii’ye her döndüğümde ve 7-11’de gittiğimde… Her vakit içeri girip sahip oldukları her çikolata barını yanlışsız biçimde almam gerektiğini biliyordum.” ifadelerini kullandı.

Dünyada ünlü yıldız Dwayne Johnson çikolataların hepsini alırken

“GEÇMİŞİ VE YANILGILARI DEĞİŞTİREMEYİZ”

Geçmişini ve kusurlarını pahalandıran Johnson, “Geçmişi ve yapmış olabileceğimiz kimi aptalca şeyleri değiştiremeyiz, lakin birtakım kimi bu duruma küçük bir zarafet ekleyebiliriz ve tahminen de büyük bir yeterlilik yapabiliriz.” dedi.

Dünyada ünlü yıldız Dwayne Johnson hayranları ile fotoğraf çektirdi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kenan İmirzalıoğlu Milyoner müsabakasında sakız çiğneyen yarışmacıya o denli bir yanıt verdi ki! “Patlatmaya kalkarsan…”