Yılın düeti! Mustafa Ceceli ve Şöhret Memmedova’dan “var ise Aşk”

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Başarılı yorumları ve düetleriyle kulakların pasını silen Mustafa Ceceli bu sefer, Azerbaycan’nın ünlü müzikçisi Şöhret Memmedova ile düet yaptı. Yıla damgasını vuracak “var ise Aşk” müziği dinleyiciden tam not aldı. İşte ayrıntılar…

Azerbaycan’ın başarılı müzikçisi Şöhret Memmedova ‘Öptüm Nefesinden’ müziğiyle müzik listelerinde hak ettiği yeri bulmuş akabinde sevilen kesim, Mustafa Ceceli ve Ekin Uzunlar‘ın yorumuyla dorukta yerini almayı başarmıştı. Arka arda yayınlanan projeleriyle fazlaca ses getiren Mustafa Ceceli bu sefer de Şöhret Memmdova ile ‘var ise Aşk’ isimli şarkıyı dinleyiciyle buluşturdu.

Mustafa Ceceli ve Şöhret Memmedova

YILIN DÜETİ!

Kelam ve bestesi Şöhret Memmedova ve Dildara Eyubova‘ya ilişkin olan müziğin aranjesini Mustafa Ceceli şahsen kendisi üstlendi. Uzun çalışmaların akabinde hafızalara kazınacak bir eser ortaya çıktı. Geçtiğimiz ay müzikseverlerle buluşan müzik dinleyenlerden tam not aldı.

Düetin başrollerinden Mustafa Ceceli toplumsal medya hesabından, “Öptüm Nefesin’deni Şöhret Memmedova’nın sesinden epeyce sevdik ve daha sonrasında harika bir müzik olarak hafızalara kazındı. Artık yesyeni bir müzikle sizlerle buluşuyoruz” formunda paylaşım yaptı. Müziğin dinleyiciyle buluşmasının akabinde Ceceli bir daha toplumsal medya hesabından ‘var ise Aşk’ müziğini takipçileriyle paylaştı. Klibi çekilen müzik kısa müddette toplumsal medyada gündem oldu.

Mustafa Ceceli

Sofa Sanat’ın üstlendiği klibin direktör koltuğunda Umut Kumral Devecioğlu yer aldı. Müzik, Türkiye’nin en kuvvetli müzik üretim şirketlerinden WediaCorp Müzik etiketiyle tüm müzik platformlarında. Öte yandan Azerbeycan’ın kıymetli sanatkarı Şöhret Memmedova da klibi kendi Yuotube kanalından yayınladı.

‘var ise AŞK’ MÜZİĞİNİN KELAMLARI

Bir zаmаn sevgidən sərxoş.
Bu həyаt mənə gəlirdi xoş.
Sonrаdаn аnlаdım ki, dostum,
hər şey yаlаn, hər şey boş.

Vаrsа eşq biri gəlsin аpаrsın!
sаğаlır yаrаlаr, yenidən qopаrsın!
Vаrsа eşq göstərsin ədаlət!
Kim edir xəyаnət, qoy çəksin xəyаnət!

Xəyаnət edilmir səhvən.
Bu qədər olаnlаrа rəğmən,
Bir şeydən qorxurаm dostum