Ünlü oyuncu Alina Boz’dan evlilik açıklaması!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Ünlü oyuncu Aline Boz, oyunculuktaki performansı ve başarısıyla isminden kelam ettirirken geçtiğimiz günlerde Şişli’de bir yer çıkışı objektiflere takıldı. Ünlü oyuncu samimi tutumu ile dikkat çekerken, evlilik hakkında yaptığı açıklamasıyla gündeme bomba üzere düştü.

Son devrin tanınan oyuncuları içinde yer alan Alina Boz, İstanbul Şişli bölgesinde kameralara yansıdı. Ünlü oyuncu muhabirlerin yönelttiği sorulara samimiyetle karşılık verirken, muhabirlere “Uzun vakittir denk gelemiyorduk. Sevindim sizleri gördüğüme…” tabirini kullandı.

alina boz

“EĞİTİM HAYATIMA KIYMET VERDİM”

Basın mensuplarıyla ayaküstü muhabbet eden oyuncu Boz, bu vakit içinderda neler yaptığına ait sorulan soruya “Eğitim hayatıma değer verdim. Güzel geldi dinlemek… 13 yaşımdan beri birinci sefer bu kadar uzun dinlendim.” açıklamasında bulundu.

alina boz

EYLÜLDE SİNEMASI YAYINLANACAK

Sinema projesinden de bahseden Boz “Dönem sinemamızı çektik. Pandemiden dolayı biraz sarktı ancak eylül ayı üzere yayınlanır büyük ihtimalle.” tabiriyle sevenlerine müjdeli haberi verdi.

alina boz

“SENARYOYA VE TAKIMA DİKKAT EDİYORUM”

Bir dizi projesinin olup olmadığına ait sorulan soruya tebessümle karşılık veren Boz “Şu anda anlaştığımız bir yer yok. Umut ediyoruz ki yakın vakitte görüşmelerim olacaktır. Aykırı köşe istediğim bir rol var tabi lakin ben daha fazlaca çalışacaklarıma ihtimam gösteriyorum. Senaryoya ve gruba dikkat ediyorum.” yanıtını verdi.

alina boz

“KARİYERİME BAKIYORUM”

Tatilde yapmayı sevdiği şeylerden birinin denize girmek olduğunu tabir eden hoş oyuncu geçen yaz tatilinde de Sezen Aksu ile tatil yaptığını ve fazlaca rahat bir biçimde başını dinlendirdiği belirtti. Bu sebeple yeniden Bodrum’a tatile gidebileceğini açıklayan Boz, evlilik hakkında gelen sorularda tereddütle birlikte cevap verdi. Ünlü oyuncuya “Evlilik düşünüyor musunuz?” diye sorulunca Boz “esasen olursa da haberiniz olur lakin benim için şu an meslek ön planda. Mesleğime bakıyorum.” açıklamasında bulundu.