Ünlü barmen otoyolda hayatını kaybetti

Leila

Global Mod
Global Mod
A44’te kaza

Tanınmış havlayıcı “Wurst-Achim” otoyolda öldü“Wurst-Achim” iş başında: Tanınmış market tellalının Cumartesi günü ciddi bir kazada hayatını kaybettiği söyleniyor.

© Kaynak: Jobo


Makaleyi dinle • 1 dakika


Basında çıkan haberlere göre, Cumartesi akşamı Dortmund yönünde A44’te meydana gelen kaza, daha çok “Wurst-Achim” olarak bilinen pazar tellalı Joachim Pfaff’ın ölümüyle sonuçlandı. Bunun nedeni görünüşe göre dahili bir acil durumdu.
Muhtemelen iç acil durum nedeniyle, Cumartesi akşamı saat 20.30 sıralarında Dortmund istikametindeki A44 otoyolunda bir kamyon korkuluklara çarptı. Bild gazetesinin haberine göre 63 yaşındaki sürücü, “Wurst-Achim” lakaplı Joachim Pfaff’dı. Soester Anzeiger’in haberine göre sürücü kabininde mahsur kaldı ve ancak itfaiye ekipleri tarafından ölü olarak kurtarılabildi. Görgü tanıkları daha önce 911’i aramıştı.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun

Pfaff’ın ölümünün yönetici tarafından doğrulandığı bildirildi


Ölen adamın kimliğine ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı. “Bild” gazetesi, Pfaff’ın menajeri Achim Borgschulze’nin Pazar günü onun ölümünü doğruladığını bildirdi. Soester Anzeiger’in haberine göre, havlayanın arkadaşları Pazar sabahı sosyal medyada üzüntülerini dile getirdiler.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun


Bild’in haberine göre Pfaff Cumartesi günü kamyonuyla eve dönüyordu; Thüringen’deki “Mühlhäuser Untermarkt”tan geldi. İtfaiye şefi Karsten Korte gazeteye şunları bildirdi: “Kamyon, derin bir setin önündeki korkuluklara yanlamasına çarptı. Hayati tehlikenin olduğu hemen anlaşıldı. Çarpışma kurtarma operasyonuyla sürücüyü kabinden kurtardık.” Ancak ambulanstaki tüm çabalar boşa çıktı; acil doktor ancak ölüm teşhisini koyabilirdi.

Ölüm nedeni muhtemelen kalp kriziydi; Bild gazetesinin haberine göre polis, kazayla ilgili soruşturmayı henüz tamamlamadı.

Haberler/hub
 
Üst