Taha Duymaz’ın ablası feryat figan ortasında konuştu! Taha Duymaz göçük altında…

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Sosyal medyada yaptığı yemek görüntüleri paylaşımı ile tanınan Taha Duymaz’ın Hatay’daki meskeninde göçük altında kaldığı öğrenilmişti. Ablası Semiha Duymaz ağlayarak açıklama yaptı ve yardım istedi.

Kahramanmaraş’ta 7.7 büyüklüğünde sarsıntısı Gaziantep, Malatya, Hatay, Adana, Mersin, Osmaniye, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır epey şiddetli bir biçimde hissedildi. Çok sayıda vatandaşımızın ömrünü kaybettiği vahim zelzelenin akabinde enkaz altında kalanlar için ise yardım davetleri yapılıyor.

Yaptığı yemek görüntüleri ile toplumsal medyada ünlenen Taha Duymaz’ın göçük altında öğrenildi. Bilal Özcan’ın haberine nazaran; ünlü fenomen Taha Duymaz, Hatay’daki meskeninde göçük altında kaldı. Arama kurtarma çalışmalarına devam edilirken, Taha Duymaz’ın durumuyla ilgili abla Semiha Duymaz ağlayarak açıklama yaptı ve yardım istedi.

Semiha Duymaz ailesinin akrabalarına ziyarete gittiğini söylemiş oldu ve “Orada hiç kimse yok göçük altında kalmışlar, Akevler Betonsan, lütfen yardım edin” dedi.