Survivor Nisa’nın Barış açıklaması daha sonrası Ogeday da konuştu!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Survivor All Star’da Nisa ve Barış içinde yaşananlar yarışların önüne geçiyor. Nisa’nın Barış hakkındaki tezleri daha sonrası yeni Ogeday da sessiz kalmadı. Survivor Ogeday “Nisa konuşsa anlatacağı fazlaca şey var” dedi.

Survivor’da gönüllüler grubunda gayret eden Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı içinde sular durulmuyor. Daha evvel de Barış’ı ima ederek hayatının en makus yılını geçirdiğini söyleyen Nisa, bu kere Barış’ın kendisine el kaldırdığını tez etti. Dokunulmazlık oyununda Barış’ın karşı kadrodaki bayan yarışmacıları teselli ettiği sırada gülen Nisa, “Çıldıracağım. Bak sinirleniyorum. Bayanları döven adam, bayanları ağlatan adam şu an bayanlar ağlıyor diye gösteri yapıyor” dedi.

Bu açıklamalar gündeme bomba üzere düşerken Ogeday da bir açıklama yaptı. Ogeday “İçinde olmadığım bir durum, geçmişte yaşanan bir olay benim dahil olmam gereksiz. Nisa’yı tanıdığım için bu mevzuyu konuşmuştuk daha evvel. Benim burada inandığım kişi Nisa ancak olayı görmedim. Görmediğim bir olayda ısrar edemem” dedi.