Serenay Sarıkaya’nın sapıkla sınavı!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, arabasına saldırarak konutuna girmeye çalışan kişi hakkında şikayette bulunmuştu. Savcılık tarafınca yürütülen soruşturma tamamlandı. Saldırgan kişinin ruhsal olarak sağlıklı olmadığını belirten evrak ile savcılıkta açıklama yaptı.

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz 20 Ocak günü sürücüsüyle Etiler’deki meskenine girerken kendisini takıntı haline getiren hayranı 26 yaşındaki Tayfur Demirtaş tarafınca ağır küfürler ve tehditlere maruz kalarak atağa uğradı.

serenay sarıkaya

Ünlü oyuncu Sarıkaya, şikayette bulunmuş ve şikayet daha sonrası soruşturma başlatılmıştı.

serenay sarıkaya

Oyuncunun şikayeti daha sonrası olayla ilgili başlatılan soruşturmada saldırgan Tayfur Demirtaş, Serenay Sarıkaya ile ruh eşi olduklarını belirterek, “Allah katında onunla benim eş kılındığımızı hissediyor ve düşünüyorum. Onun giymiş olduğu elbiselerin birebiri bende de var. Onunla görüşmek için başvurduğum her yolu bir daha deneyeceğim. Beni karşısına alıp konuşana kadar onun bulunacağı her yere gideceğim” diyerek ünlü oyuncuya saplantılı olduğunu söz etti.

serenay sarıkaya

MÜŞAHEDE ALTINDAYDI

Tabirinin alınması akabinde saldırgan Tayfur Demirtaş, sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafınca ruh ve hudut hastalıkları hastanesine sevk edilerek, müşahede altına alınmasına karar verildi. Serenay Sarıkaya, kendisine ağır küfürler ve tehditler savurarak arabasına saldırdığı için ruh ve hudut hastalıkları hastanesine gönderilen Tayfur Demirtaş hakkında bir de 2 ay uzaklaştırma sonucu aldırdı.

serenay sarıkaya

GERÇEK DÜNYADAN KOPMUŞ

24 Ocak’ta 3 hafta boyunca müşahede altına alınması istenen Demirtaş için mahkeme talebi daha sonrası 2 ay daha müşahede sonucu verildi.
Hastane tarafınca yapılan müşahede daha sonrası Demirtaş’ın organik olmayan psikotik bozukluk sorunu olduğu ve ünlü oyuncuya karşı işlediği hatalar sırasında atipik psikoz yani gerçek dünyadan bağını koparmış ve gerçekliği kavrayamayacak durumda olduğuna dair rapor tutuldu. Raporda, Demirtaş’ın cezai ehliyeti olmadığını kaydedildi.