Seren Serengil ablasını savcılığa şikayet etti!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Ünlü sunucu Seren Serengil, üvey ablası Fulya Telli ile yaşadığı meseleler sebebiyle savcılığa cürüm duyurusunda bulundu. Serengil, ablasının cezalandırılması talebinde bulundu. Serengil’in dilekçesinin açıklamaları ve detayları ortaya çıktı.

51 yaşındaki ünlü sunucu Seren Serengil, annesi Nevin Teoman’ın birinci evliliğinden olan kardeşi Fulya Telli içindeki uyuşmazlık yargıya taşındı. Ünlü sunucu ile ablası içinde daima bir uyuşmazlığın yer aldığı son periyotta işler ciddiye bindi. Serengil, ablasının cezalandırılması için savcılığa kabahat duyurusunda bulundu.

seren serengil

“HAZMEDEMİYOR”

Seren Serengil iki yıl evvel katıldığı bir TV programında Fulya Telli hakkında, “Ablam annemin bana olan sevgisini hazmedemediği için yağcılık yapıyor. Ablam yılanlıklar yaparak kelam hakkını kaybetti. Annemle ortamıza girerek bizi uzaklaştırmaya çalıştı” formunda söz etmişti.

seren serengil

“HASAR VERMEK İSTEDİ”

Ablası hakkında harekete geçen Seren Serengil, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikâyette bulundu. Seren Serengil dilekçesinde, ”Annemizi yanlış yönlendirme ve temelsiz bilgilendirmelerle harekete geçmesi için azmettirmiştir. Aramızdaki anne kız bağlantısına hasar vermek istemiştir.” halinde söz etti.

seren serengil ve annesi

“YIPRANDIM”

Dilekçenin devamında Seren Serengil, annesi Nevin Teoman’ın ”Kızım bana bakmıyor” diyerek kendisine dava açtığını belirtti. Dilekçede sunduğu karşılık ise ”Fulya Telli beni karalamak, küçük düşürmek için çabalamaktadır. Annemi ikna ederek davayı açmasını sağlamıştır. Manevi olarak yıprandım.” diyerek kendisine hakaret ve şantaj bulunduğunu tez etti.