“Saçını yolarım Safiye abla” diyen İrem Derici’ye Safiye Soyman’dan sert yanıt!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Ünlü müzikçi Safiye Soyman’ın “Erkekler çaktırmadan çapkınlık yapabilir” açıklamaları üzerine adeta küplere binen İrem Derici “Vallahi Safiye Abla’nın saçını yolasım geldi” formunda reaksiyon göstermişti. Safiye Soyman, kendisi için saçını başını yolasım geldi” diyen İrem Derici’yi yerden yere vurdu.

Ünlü müzikçi Safiye Soyman‘ın geçtiğimiz günlerde yaptığı ‘çapkınlık’ açıklamalarıyla gündem olmuş ve İrem Derici de Soyman’ın kelamları üzerine “Vallahi Safiye Abla’nın saçını yolasım geldi. Ne gereksiz açıklamalar bunlar!” halinde konuşmuştu. İkili içinde tansiyona niye bahsin akabinde Safiye Soyman, İrem Derici’ye ateş püskürdü.

İrem Derici

Öfkeden meczuba dönen Soyman “Hovardalığın adabı vardır. En hovarda adam, meskenine başını öne eğerek girer. İrem’in bu biçimde bahtsızca konuşmasına şaşırdım. Bir ablası olarak bana bu biçimde bir şey söylemesi fazlaca yanlış. Ayıp, İrem’den bunu beklemiyordum. Hakikaten epeyce severim onu. Ben onun şahsına hiç bir şey söylemedim, niye bu biçimde yaptı? Beni hiç ilgilendirmez onun özel hayatı. Tutup da bana ‘saçını yolasım geldi’ diyor. Ben ne dedim ki ona?” formunda konuştu.

Safiye Soyman

DAHA EVVEL NE OLDU?

İbrahim Tatlıses
‘in eski eşi Derya Tuna, geçtiğimiz günlerde yaptığı “Çapkınlıkta adamların hatası yok bence. Bayandan bir hareket gelmezse erkeğin yapacağı hiç bir şey olmaz” açıklamalarıyla toplumsal medyada gündem olmuştu. Tuna’nın tartışma konusu haline gelen açıklamalarına sessiz kalmayan Safiye Soyman ise “Derya yanlışsız söylemiş. Her şey doğal ki bayanlarda bitiyor. Haberim yoksa çapkınlık yapabilir. Bana hissettirmesin” sözlerini kullandı.

Safiye Soyman

Safiye Soyman’ın ‘çapkınlık’ üzerine sarf ettiği kelamlar toplumsal medyada büyük bir tartışmanın fitilini ateşlerken İrem Derici, ünlü müzikçiyi yerden yere vurdu. Daha evvel ihanetle karşı karşıya kalan İrem Derici, “Vallahi Safiye Abla’nın saçını yolasım geldi. Ne gereksiz açıklamalar bunlar! Ne demek erkek yapsın, bayan yapmasın. Kendinize gelin. Bu kalp oyuncak değil, ben bu üslup olayları affetmiyorum” halinde konuştu. Sosyal medyayı ikiye bölen hususta İrem Derici’ye takviye bildirileri yağdı.

İrem Derici