Ryan Giggs’in eski sevgilisine şiddet davasında Kate Greville’den kan donduran iddialar!

Hasan

Member
Manchester United formasını 1990 – 2014 yılları içinde terleten Ryan Giggs, Galler Ulusal Ekibini çalıştırdığı 2020 yılının sonlarında eski kız arkadaşı Kate Greville’in şikayeti üzerine tutuklanmış ve kefaretle özgür bırakılmıştı.

2020 yılında düzenlenmesi gereken fakat Koronavirüs salgını sebebiyle 2021 yılına ertelenen EURO 2020’de Galler’in başında olması beklenen Giggs, suçlamaların akabinde nazaranvinden ayrılmıştı.

Tüm dünyada ve bilhassa İngiltere’de pek ses getiren argümanlarla ilgili dava, ortasında bulunduğumuz günlerde Manchester’da görülüyor.

Kate Greville ve kız kardeşi Emma Greville’in mahkemeye ve savcıya Giggs ile ilgili sözleri kan dondurdu.

“BENİ 12 BAYANLA ALDATTI”

2014 ile 2020 yılları içinde Ryan Giggs ile birlikte olan Kate Greville, efsane futbolcunun kendisini daima aldattığını söylemiş olduği ifaderinde şu açıklamaları yaptı:

“İlişkimizin başlarında onu ruh eşim ve en düzgün arkadaşım olarak görüyordum. ömrümün güç bir devriydi ve Ryan benim kurtarıcım olmuştu. ondan sonrasında ruhsal olarak savunmasız olduğum o devirde bana istediği her şeyi yaptırmaya başladı. Beni ailemden ve yakın arkadaşlarımdan uzaklaştırdı. Tıpkı periyotta kendisi ise dışarıya daha epeyce açıldı. Bağlantımızın son 5-6 yılda beni 10-12 bayanla aldattı. Son 3 yılda ise fecî bir beşere dönüştü.”

“BANA BAŞ ATTI”

38 yaşındaki Kate Greville, 48 yaşındaki Ryan Giggs’in kendisine fizikî şiddet uyguladığını da argüman etti. Greville, “Başlarda kelamlı hakaretle başlayan halleri vakit geçtikçe fizikî hale geldi. 1 Kasım 2020 gününde onun Manchester’daki konutundayken yaşanan bir tartışmanın akabinde bana baş attı. Dudağım patlamıştı, ağzıma dolan kanın tadını alabiliyordum.” dedi.

KIZ KARDEŞİ: BANA DİRSEĞİYLE VURDU

Kate Greville’in kız kardeşi Emma Greville ise Giggs’in baş attığı ana şahit olduğunu, ayırmaya çalışırken efsane futbolcunun kendisine de vurduğunu söylemiş oldu.

Emma Greville, “O akşam ben de evdeydim. Ortalarındaki tartışma büyüdü ve Ryan, kardeşimin üzerine yürüdü ve ona baş attı. Ayırmaya çalıştığımda bana da dirseğiyle vurdu. ondan sonrasında kardeşime baktığımda dudağı patlamıştı.” diye konuştu.

“GIGGS’İN KÖLESİ GİBİYDİM! GİTMEK İSTEDİM LAKİN GİDEMEDİM”

Kate Greville, çapraz sorguda şiddet olaylarının akabinde niye meskenden ayrılmadığı istikametinde sorulara ise şu karşılığı verdi; “Her tartışmamızdan bir süre daha sonra yanıma gelip benden tekraren özür diliyordu. tekrar yapmayacağına dair kelamlar verip yeminler ediyordu. Saçma bir çıkmazın içine düşmüştüm. Ailemin yanına gitmek istediğimde beni bir biçimde ikna ediyordu. Salak üzere ona inanıp konutta kalmaya devam ediyordum ve daha sonradan birebir şeyleri bir daha yaşıyordum.”

“BENİ OTEL ODASINDAN ÇIRILÇIPLAK FORMDA DIŞARI ATTI”

Kate Greville, Kasım 2019’da Londra’da bulunan The Stafford Otel’de yaşadığı şiddet hadisesini da anlattı.

Giggs’in evvel kendisini yataktan aşağı attığını söyleyen Kate; “Yere düşmüştüm, çabucak sonrasında başıma laptop çantası fırlattı. Çıplaktım ve beni odadan kovdu.” dedi.

Benzer bir olayın Eylül 2017’de Dubai’da bir otelde de yaşandığını söyleyen Kate Greville; “Yien bir tartışma daha sonrası beni çırılçıplak bir biçimde otel odasından dışarı attı.” tabirlerini kullandı.

GIGGS BÜTÜN ARGÜMANLARI REDDEDİYOR

Manchester United ve Galler’in Futbol efsanesi Ryan Giggs, eski sevgilisi Kate Greville ve kız kardeşi Emma Greville’in bütün argümanlarını reddediyor.

Devam eden mahkeme kararında Galli efsaneye hatalı bulunması halinde 5 yıla kadar mahpus cezası verilebilir.