Red Bull Uçuş Günü’nden nefes kesen imajlar

Hasan

Member
Yaratıcı ve gözü pek uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli gösterilerine sahne olan Red Bull Uçuş Günü, İstanbul’da gerçekleştirildi.

Caddebostan Kıyısı’nda 200 bini aşkın kişinin takip ettiği Red Bull Uçuş Günü’nde 30 grup yarıştı. Birbirinden fantastik uçuş araçlarıyla uçma hayalini gerçekleştiren gruplar, değişik kostüm ve şovlarıyla jüriyi etkilemeye çalıştı. Öte yandan aktiflikte, dünyanın en kıymetli akrobasi pilotlarından Red Bull atleti Dario Costa da izleyicilere unutulmaz bir şov sundu.

JÜRİ KOLTUĞUNDA ÜNLÜLER YER ALDI

2019?un akabinde bir sefer daha Caddebostan Kıyısı’nda gerçekleştirilen Red Bull Uçuş Günü’nün heyet koltuğunda birbirinden ünlü isimler yer aldı. 30 kadronun yarıştığı tertibin heyet koltuğunda Müge Boz, Caner Erdeniz, Ogeday Girişken, Aslı Bekiroğlu, Mervan Tepelioğlu, Yağmur Sarıoğlu, Kerem Gök, Muhammed Yılmaz, Doğan Kabak, Kerem Alan ve Kamufle oturdu. Red Bull atletleri Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü, Deniz Öncü, Bora Altıntaş, Berke Dikişçoğlu, Hazal Irmak, Kübra Dağlı ve Ali Türkkan ile Onaranlar Kulübü kurucularından Doğukan Güngör ve Ufuk Emin Alengin de Red Bull Uçuş Günü?ne heyet olarak katıldı.

DARIO COSTA’DAN NEFES KESEN GÖSTERİ

Dünyanın en kıymetli akrobasi pilotlarından biri olarak kabul edilen Red Bull atleti Dario Costa, Caddebostan Kıyısı’ndaki tertipte şov uçuşu gerçekleştirdi. Uçağıyla havada akrobatik hareketlere imza atan

Dario Costa, izleyenlere nefes kesen bir şov sundu.
 
Üst