Pink, doğum yapan hamile kadınlara yönelik gösterisini durdurdu

Leila

Global Mod
Global Mod
Bebek performans sırasında geliyor

Pink, doğum yapan hamile kadınlara yönelik gösterisini durdurduŞarkıcı Pink'in Sidney'deki konserinin ortasında ağır hamile bir kadın doğum yapıyor (arşiv fotoğrafı).

© Kaynak: Paul Zinken


Makaleyi dinle • 2 dakika


ABD'li şarkıcı Pink'in Sidney'deki konserinin ortasında ağır hamile bir kadın doğum sancısı çekiyor. Grammy kazananı gösterisini yarıda kesiyor ve hamile anneye cesaret verici sözlerle sesleniyor.
Deneyimli bir sahne profesyoneli olan ABD'li şarkıcı Pink, hiçbir şeye kolay kolay üzülmez. Ancak Avustralya'nın Sidney kentindeki performansı sırasında, ağır hamile bir kadının aniden doğuma başlaması nedeniyle “Yaz Karnavalı 2024” turnesine kısa bir süre ara vermek zorunda kaldı. Radyo sunucusu Kent Small'un, Grammy kazananının programındaki beklenmedik olaya canlı tepki verdiği bir klip Tiktok'ta dolaşıyor.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun


Pink videoda gülerek “Aman Tanrım” diye bağırıyor. Seyirciye “Hepiniz bakmamalıyız, ona mahremiyetini vermemeliyiz” diye soruyor ve kısaca bebeğin sahnede doğmadığına dair kendine güvence veriyor. Şarkıcı, “Vay canına, 'Bizim Şarkımız' bunu başardı” diye şaka yapmaya devam ediyor. Doğumun “Get the Party Started” veya “Never Gonna Not Dance Again” şarkılarıyla başlayacağını tahmin ederdi.

Doğum yapan hamile kadına Pink: “Harika olacaksın.”


İki çocuk annesi olan şarkıcı, klibin sonuna doğru “Bu çok heyecan verici. Ne diyeceğimi bilmiyorum. Ama artık şarkı söylememiz lazım” diyor. Ancak konserine devam etmeden önce arkasını dönüyor. anne adayına birkaç cesaret verici sözle: “İyi şanslar! Harika olacak! Harika olacak!”


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun


Edinilen bilgiye göre, ağır hamile olan kadın tekerlekli sandalyeyle çıkartılarak hastaneye götürüldü.

Pink konseri sırasında dünyaya gelen ilk bebek değil


Bu, Pink'in konseri sırasında hamile bir kadının doğum yapması ilk kez değil. Geçtiğimiz yaz ABD'nin Boston kentinde de benzer bir olay yaşanmıştı. Basında çıkan haberlere göre kadın, hastanede sağlıklı bir erkek çocuk dünyaya getirdi.

Pink, Şubat ve Mart aylarında Avustralya ve Yeni Zelanda'daki diğer konserlerde sahne alacak. Daha sonra 2024 yazında Avrupa'ya gelecek. Şarkıcıyla Almanya'da da üç konser verilmesi planlanıyor.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun


Haberler/ar
 
Üst