Oyuncu Pınar Deniz’in artık ki hayali Cannes’ta yarışmak!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Dönem finaline girmesi beklenen “Yargı” dizisinin Ceylin karakterini oynayan Pınar Deniz, 75. Cannes Sinema Şenliği dönüşü havalimanında objektiflere yakalandı. Ünlü oyuncu, Cannes’ta yarışan bir sinemada olmak istediğini deklare etti.

Periyodun en sevilen dizilerinden biri olan “Yargı”nın Ceylin’i olarak gördüğümüz Pınar Deniz, her girdiği proje ve aktiflikte dikkatleri çekmeyi başardı. Ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde Fransa’da düzenlenen Cannes Sinema Şenliği’ne katıldı.

cannes sinema şenliği pınar deniz

“ÇOK BÜYÜK BİR TECRÜBE OLDU”

İstanbul Havalimanı’nda objektiflere takılan hoş oyuncunun eğlenceli ve keyifli hali gözlerden kaçmazken, basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi. “Cannes’da şenlik sizin için nasıl geçti?” sorusuna cevap veren başarılı oyuncu “Benim için fazlaca heyecanlıydı, birinci kere kırmızı halı tecrübem oldu. Heyecanlanmam diye düşündüm, bir daha fazlaca gerilmedim ancak bütün flaşlar üstümde olunca olağan hoş bir tecrübeydi. Bir de ‘Squid Game’in direktörü vardı, epey sevdiğim oyuncular ile birebir ortamda bulunmak benim işin hayli büyük bir tecrübeydi. Rahatsız etmek istemediğim için yanlarına gitmedim. Quentin Tarantino’yu fazlaca severim, öteki sevdiğim oyuncular da vardı. Hepsi ile kahvaltı yaptım alışılmış ki lakin konuşmadım. Tıpkı otelde kalıyorduk. Onlarla tıpkı ortamda olmak bile benim için başka bir tecrübe oldu.” sözünü kullandı.

pınar deniz cannes sinema şenliği

“SADE OLMAK İSTEDİK”

28 yaşındaki hoş ve başarılı oyuncu Pınar Deniz, Cannes’ta ki kıyafetinin fazlaca konuşulması üzerine “Biraz daha duru ve sade olmak istedik aslına bakarsan. Bir de mücevher olduğu için sade giyinip, mücevherlerin ön planda olmasını istedik.” açıklamasında bulundu.

pınar deniz

“YARIŞMAYI İSTERİM”

Cannes Sinema Festivali’ndeki hayalinden de bahseden Pınar Deniz, “Bir gün orada sinemamın müsabakasını hayli isterim. Orada bizi hakikaten çok seviyorlar. Halktan ağır bir ilgi vardı” dedi.