Okan Buruk ve Ayhan Akman kulübümüzün üyesi oldu

semaver

Global Mod
Global Mod
Teknik Yönetici Okan Buruk ve Futbol Yöneticisi Yardımcısı Ayhan Akman, Galatasaray Spor Kulübü üyesi oldu.

İkili için Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda düzenlenen berat merasimine Galatasaray Spor Kulübü Lideri Dursun Aydın Özbek ve İdare Heyeti Üyeleri katıldı.

Okan Buruk ile Ayhan Akman’ın üyelik beratları Lider Dursun Aydın Özbek tarafınca takdim edildi.

Başkan Dursun Aydın Özbek, Okan Buruk ve Ayhan Akman, berat merasimi daha sonrası Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Başkan Özbek, şu tabirleri kullandı:

“Hem Okan hoca hem Ayhan hoca ikisi de Galatasaray’a yıllarce hizmet etmiş kıymetli şahıslar. ötürüsıyla Galatasaray Spor Kulübü’nde onların üye olması da hayli kıymetliydi. Bizim dönemimize denk geldi. Bugüne kadar verdikleri hizmetlerin üzerinde bundan daha sonra da Galatasaray Spor Kulübü’ne üye olarak hizmet verecekler. Onların pahalı sportif detaylarıyle Galatasaray’ın daha başarılı olacağına inanıyorum. Kendilerine de bu üyelik sürecinde muvaffakiyetler diliyorum. Genel Heyetlerde bulunsunlar ve Galatasaray’a hizmet etmekten de hiç bir vakit yorulmasınlar.”

Kulüp üyeliğinden dolayı epey memnun olduğunu lisana getiren Teknik Yönetici Okan Buruk, kelamlarını şu biçimde sürdürdü:

“Öncelikle liderime teşekkür ediyorum. Onun kontenjanından bu biçimde bir gurura layık olduk. O yüzden epeyce memnunum. Galatasaray’a futbolcu olarak hizmet verdim, artık teknik adam olarak hizmet veriyorum, üye olarak da uzun yıllar Galatasaray’ın geleceği ve başarısı için hizmet ederim.”

Futbol Yöneticisi Yardımcısı Ayhan Akman ise şunları söylemiş oldu:

“İlk evvel liderime ve idare konseyi üyelerimize teşekkür ediyorum. Var olsunlar. Galatasaray’da futbolcu olarak nazaranv yaptım, hoca olarak vazife yaptım. Artık de idari kısmında çalışıyorum. Galatasaray’ın neresinde olursa olsun misyonu layıkıyla yapmaya çalışıyoruz. Bizi üyeliği layık nazarannlere, herkese epeyce teşekkür ederiz.”