Neslihan Atagül’den Kadir Doğulu’ya duygusal doğum günü mesajı!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti evlendikleri günden itibaren tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Toplumsal medyada etkin olan Atagül, çıktıkları tatilden imajlar paylaşarak eşi Kadir Doğulu’nun doğum gününü duygusal bir açıklamayla kutladı.

2019 yılında dünya meskenine giren Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti, oynadıkları dizi ve sinemalarla gündeme gelirken, yakın vakitte rahatsızlık geçiren Atagül’ün uygunlaşması daha sonrası tatile çıktı.

kadir doğulu ve neslihan atagül

Geçen yıllarde oynadığı “Sefirin Kızı” dizisinde “Nare” karakterine hayat veren Neslihan Atagül, geçirdiği geçirgen bağırsak sendromu yüzünden dizisiyle veda etmek zorunda kalmıştı.

Güzelleşir iyileşmez eşi Kadir Doğulu ile birlikte Seyşeller’e tatile çıkan çift, memnunluklarını toplumsal medya üzerinden paylaşmayı da ihmal etmiyor.

“OLDUĞUN HER GÜN ŞÖLEN SENİN”

Bugün doğum günü olan Kadir Doğulu’ya duygusal bir açıklamayla yayınladığı tatil fotoğrafları gündeme oturdu. Atagül, paylaşımında “İyi ki doğdun sevgilim. Doğduğun gün kutlu, olduğun her gün şölen senin! Seni epeyce seviyorum” notunu ekledi.

“AĞLATACAKSINIZ BUGÜN”

Atagül’ün
paylaşımına yorum atan Kadir Doğulu ise, “Ben de seni epey seviyorum. İlla ağlatacaksınız bugün.” sözlerini kullandı.