Mustafa Cengiz kabri başında anıldı

semaver

Global Mod
Global Mod
Galatasarayımızın eski liderlerinden Mustafa Cengiz, vefatının birinci yıl dönümünde kabri başında anıldı.

Aramızdan ayrılışının birinci yılında Ulus mezarlığında yapılan anma merasimine, Cengiz Ailesi, Galatasaray Spor Kulübü Lideri Dursun Aydın Özbek, İkinci Lider Metin Öztürk, İdare Heyeti Üyeleri ve Sportif A.Ş Başkanvekili Erden Timur, eski yöneticilerimizden Abdurrahim Albayrak, Okan Böke, Mahmut Recevik, Dilek Kutlu, Banu Vahapoğlu Akgün, Dorukhan Acar ve Ömer Cansever, 1905 GSYİAD Lideri İbrahim Hatipoğlu ile spor topluluğu ve taraftarlarımız katıldı.

Ziyaretin akabinde Lider Dursun Aydın Özbek, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Başkan Özbek, “Mustafa liderin vefatının birinci yılında onu anmak için toplandık. Hoş bir hazirun vardı. Kendisi Galatasaray’a hizmet etmekten sıhhatine hiç dikkat etmedi. Dikkat etseydi tahminen bugün yaşıyor olacaktı lakin Galatasaray’ın sorunlarıyla son nefesine kadar uğraştı. Ben Galatasaray Spor Kulübü Lideri olarak kendisine Galatasaray için verdiği emeklerden dolayı teşekkür ediyorum. Yeri cennet olsun, her vakit Galatasaraylıların kalbinde yeri büyük olacaktır. Allah’tan kendisine rahmet diliyorum. Ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Tahammül etmek kolay değil.” tabirlerini kullandı.