Millie Bobby Brown’un şaşırtan iddiası! “Türümün tek örneğiyim!”

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
18 yaşında olan genç oyuncu Millie Bobby Brown, kendisine karşı olan nefretlerle nasıl uğraş ettiğini deklare etti. kendisine bir çok itimadı olan genç oyuncu, çeşidinin tek örneği olduğunu sav etti.

“Stranger Things” isimli fantastik diziyle ismini duyuran 18 yaşındaki Millie Bobby Brown, davranışlarından ve söylemiş olduği kelamlardan dolayı sık sık eleştiriliyor. Geçtiğimiz günlerde bir röportaj veren Brown, çeşidinin tek örneği olduğu argümanını ortaya attı.

Millie Bobby Brown

HERKES REAKSİYON GÖSTERİYOR

Küçük yaşta şöhrete ulaşan Brown, reaksiyon gördüğü için diğeri üzere olmaya çalıştığını bu sefer de “O öbürleri da bundan nefret ediyor” açıklamasında bulundu. bu türlü de reaksiyon aldığını belirten Brown “bu biçimde içinize kapanmaya başlıyorsunuz, zira ‘Ben kimim ki? Onlar için kim olmam lazım?’ diyorsunuz. daha sonra daha fazla büyüdüm, ailem ve arkadaşlarım sahiden yardımcı oldu.” sözlerini kullandı.

Millie Bobby Brown

“TÜRÜMÜN TEK ÖRNEĞİYİM”

Büyüdüğü mühlet zarfında farklı hissettiğini lisana getiren genç oyuncu “Farklı olmaktan zevk aldım, zira her vakit kendi kimliğimle ve kim olduğumu bilmekle çaba ettim.” açıklamasını yaptı. Devamında “Küçükken, bulunduğum her odaya tam olarak ilişkin olmadığımı hissettim. Yalnızlıkla da biraz uğraş ediyorum. Kalabalık bir odada her vakit kendimi fazlaca yalnız hissettim, güya hiç kimse beni nitekim anlamamış üzere geldi. Tipimin tek örneğiydim. Bu yüzden, insanların anladığı ve münasebet kurabilecekleri karakterleri oynamayı sevdim, zira kimsenin Millie ile bağ kuramayacağını hissettim.” kelamlarıyla de reaksiyon çekmeyi ne yazık ki başardı…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Keremcem’den eski eşi Seda İtimat itirafı! Eski eşi hakkında birinci kere konuştu