MasterChef’te duygusal anlar! Masterchef Ali Onur Alper kıssasıyla duygulandırdı

GuzzeL

Member
Her kısmı merakla beklenen ve izlenme rekorları kıran MasterChef’in dün yayınlanan kısmında enteresan anlar yaşandı. Yarışmacı Ali Onur Alper itirafıyla herkesi şaşırttı. Alper’in geçirdiği kaza stüdyo ve ekran başındaki herkesi duygulandırdı.TV8’in sevilen müsabakası MasterChef Türkiye 2022’de ana takım şekillenmeye devam ediyor. Ana takıma girmek için savaş veren yarışmacılardan Ali Onur Alper öyküsüyle geceye damga vurdu. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’nun jüriliğinde gerçekleşen yarışta Alper, Amerika’da yaşadığı ve çalıştığı süreçte başına ölümcül bir kaza geldiğini anlattı.

STÜDYO BUZ KESTİ!

MasterChef yarışmacısı “Ben ömrümde her vakit bardağın dolu tarafına baktım ve başıma hayli berbat olaylar gelse bile, mevtle yüzleşsem bile, ki yüzleştim.” sözlerini kullanan Ali Onur Alper, Amerika’dayken geçirdiği kazayı “Bacağıma bıçak saplandı. Hemen ameliyata alındım, gözümden sinema şeridi üzere geçti, tabipler ‘Kurtulman büyük bir baht, o sırada ambulansın orada olması büyük bir baht, şayet kan bu türlü aksaydı şu anda burada bu biçimde hayatıyordun’ dedi” diyerek kaza anlarını anlattı.

Masterchef Ali Onur Alper kaza

“AMBULANS YETİŞMESEYDİ…”

Kazayı bisiklet sürerken yaptığını aktaran yarışmacı, yanındaki sivri bıçakların kaza esnasında kendisine saplandığını anlattı. Ali, o anda oradan baht yapıtı geçen bir bayanın kendisine turnike yaptığını söyleyerek, “Ambulans yetişmeseydi şu anda burada olmayacaktım” dedi.

İki ay boyunca yürüyemediğini söyleyen isim “Hayatta başına ne gelirse direneceksin, yaşayacaksın, şükredeceksin ve memnun olacaksın” kelamlarıyla stüdyodakileri duygulandırdı.


Mehmet Şef ise yarışmacının kelamları karşısında “Ali’cim bunlara katılmamak mümkün değil” yanıtını verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Ordulu fenomen Hazar Yılmaz bu kere ağlattı! Ailesinin köy meskenini…
 
Üst